Trwa ładowanie...
dryjh6k
dryjh6k

Nieodebrane połączenie 2

Najnowsze informacje
5.0
(1 głos)
Oceń:
dryjh6k
Share
Zdjęcie

W filmie "Nieodebrane połączenie 2" pracująca w przedszkolu Kyoko Okudera, namówiona przez przyjaciółkę Madokę, odwiedza w pracy swojego chłopaka Naoto. Właśnie w restauracji, w której się spotykają zaczyna się koszmar tajemniczych wiadomości głosowych, które przepowiadają śmierć kolejnych osób.

Nieodebrane połączenie 2 – opis

Oto druga część tego japońskiego horroru, w której po raz kolejny dzwoni telefon. Kyoko rozpoczyna śledztwo, żeby rozwiązać tajemnicę śmiercionośnych połączeń.

Kyoko przeciwstawia się klątwie i prosi o pomoc reporterkę Takako. Razem próbują rozwiązać zagadkę makabrycznych śmierci zapowiedzianych przez dzwonek telefonu. Kolejne poszlaki doprowadzają je do kopalni węgla na Tajwanie.

Nieodebrane połączenie 2 – seria filmów

Film Nieodebrane połączenie (2003) jest jednym z bardziej znanych japońskich horrorów, takich jak The Ring - Krąg, Dark Water i Ju-on. Drugą część miała premierę w 2005 roku, kiedy to pojawiła się też dziesięcioodcinkowa japońska drama. W 2006 roku ukazała się finalna część trylogii : Nieodebrane połączenie 3. Dwa lata później ukazał się amerykański remake pierwszego horroru z serii, Nieodebrane połączenie (2008), którego reżyserem został Eric Valette.

Nieodebrane połączenie 2
Tytuł oryginalny

Chakushin Ari 2

Gatunek

horror

Kraj produkcji

Japonia

Rok produkcji

2005

Czas trwania

105 min.

Obsada
dryjh6k

Podziel się opinią

Share
dryjh6k
dryjh6k
dryjh6k
dryjh6k