Trwa ładowanie...
15-10-2014 11:05

Noc Reklamożerców 2014 w Multikinie

Noc Reklamożerców 2014 w MultikinieŹródło: Multikino
d3sj2pr

7 listopada 2014 o 21:30 Multikino zaprasza do udziału w 12. edycji Nocy Reklamożerców. Na uczestników pokazu czeka ponad 300 starannie wyselekcjonowanych reklam z całego świata. Zwiedź 40 państw z reklamożercami z Twojego miasta siedząc w wygodnym kinowym fotelu.

Noc Reklamożerców to unikalna w skali całego świata impreza filmowa, złożona z projekcji starannie wyselekcjonowanych reklam. Obok festiwalu w Cannes to największe międzynarodowe święto reklamy organizowane od ponad 30 lat, w 40 krajach. W tym roku w Polsce Noc Reklamożerców odbędzie się po raz 23, a w kinach sieci Multikino po raz 12! Dla polskich Reklamożerców program zostanie wyemitowany z cyfrowych plików (DCP) z wykorzystaniem nowoczesnych, kinowych projektorów cyfrowych! Co roku w polskiej Nocy Reklamożerców bierze udział ponad 5000 tysięcy fanów reklamy i dobrej zabawy. W tym roku na uczestników czeka bardzo bogaty program, dzięki któremu w trakcie jednej nocy będą mogli zobaczyć prawie 300 reklam.

W wydarzeniu mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 15 lat. Multikino tak samo, jak w ubiegłych latach przygotowało dodatkowe atrakcje. W salach odbędą się konkursy z nagrodami, a w kinowych barach na Reklamożerców będą czekały specjalne oferty - wybrane przekąski oraz napoje będą w atrakcyjnych cenach.

Noc Reklamożerców 2014 odbędzie się 7 listopada w 10 wybranych Multikinach w Polsce: Gdańsk, Kraków, Łódź (Silver Screen), Poznań 51, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady Wrocławskie, Zabrze oraz po raz pierwszy w Katowicach i Olsztynie!

d3sj2pr

Program Nocy Reklamożerców 2014:
Start: 21:30
- W programie 34 edycji Nocy Reklamożerców znajdziecie jak zawsze wspaniałe filmy z ponad 40 Państw
- Ponad 5 godzin super zabawy
- Ok. 300 reklam
- reklamy emitowane z cyfrowych plików, z wykorzystaniem cyfrowych projektorów kinowych
- reklamy firm Audi, Guiness, McDonald’s i Volswagen jak zawsze na najwyższym kreatywnym poziomie
- kolejna angielska seria reklam Lynx (w Polsce marka Axe)
- saga reklam Cadbury Dairy Milk
- zaskakująca kampania niemieckiego supermarketu Edeka
- reklamy z Argentyny i Australii
- pierwszy jugosłowiański film reklamowy z 1926 roku odpowie na pytanie dlaczego młoda Milika pozostaje samotna podczas gdy jej przyjaciółka Natalia odnosi liczne sukcesy sercowe
- jak zawsze klasyka reklamożerców – czekolada Milka i jej austriackie zaśpiewy, Bob i jego Fiat 131 i wiele innych wspaniałych filmów
- 4 bloki reklam, pomiędzy blokami 10 minutowe przerwy

Ceny biletów na Noc Reklamożerców 2014:
normalny - 39,00 zł
ulgowy z ważną legitymacją studencką lub uczniowską (15+) - 34,00 zł cena z kodem zniżkowym Facebook (ważne tylko do 1 listopada włącznie) – 32,00 zł grupowy (pow.15 os. w kasie kina) – 29,00 zł

Sprzedaży Biletów:
Bilety na tegoroczną Noc Reklamożerców już w sprzedaży przez stronę www.multikino.pl oraz w kasach kin, w których odbywa się wydarzenie. Bilety grupowe oraz bilety z kodem promocyjnym z Fan Page’a Multikino Polska można nabyć tylko w kasach kin.

Bilet ulgowy obowiązuje z ważną legitymacją studencką lub uczniowską dla uczniów pełnoletnich.

d3sj2pr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3sj2pr