Trwa ładowanie...
16-06-2006 16:21

Noce Josha Hartnetta

Noce Josha Hartnetta
d2th7dv
d2th7dv

Josh Hartnett, znany z filmu "40 dni i 40 nocy", zakończył negocjację w sprawie obrazu "30 Days of Night".

Projekt zostanie oparty na komiksie "30 dni nocy" Steve Nilesa z rysunkami Bena Templesmitha. Reżyserią zajmie się David Slade. Nad scenariuszem pracują Stuart Beattie i Brian Nelson. Obraz powstanie w wytwórni Columbia Pictures.

Fabuła "30 Days of Night" rozgrywa się w miasteczku Barrow na Alasce. Przez 30 zimowych dni nie pojawia się tam słońce. W tym czasie z ciemności powstają siły zła i wprowadzają terror w miasteczku. Małżeństwo miejscowych szeryfów musi wybierać między ratunkiem dla siebie a pomocą dla mieszkańców. Hartnett zagra szeryfa. ZOBACZ GALERIĘ JOSHA HARTNETTA Wytwórnia poszukuje aktorki do roli jego żony. Zdjęcia rozpoczną się na początku sierpnia w Nowej Zelandii.

Za realizację odpowiadać będzie firma Ghost House Pictures, Sama Raimiego i Roberta G. Tapert. Producentami wykonawczymi zostaną: Mike Richardson, Joseph Drake i Nathan Kahane. Dystrybucją na terenie Północnej Ameryki zajmie się Sony, a w pozostałych częściach świata Mandate Pictures.

Josh Hartnett ma na swoim koncie udział w filmach: "Apartament", "Helikopter w ogniu", "Pearl Harbor". Aktualnie pracuje na planie "Resurrecting the Champ". Następnie pojawi się w "The Black Dahlia".

W sierpniu polscy widzowie będą go mogli zobaczyć w kryminalnej komedii "Zabójczy numer", gdzie zagrał u boku Lucy Liu, Bruce 'a Willisa, Morgana Freemana oraz Bena Kingsley.

d2th7dv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2th7dv