Trwa ładowanie...
d1o9pe7
Aktualności

Nowa porcja Szymona Majewskiego

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szymon Majewski
Szymon Majewski (AKPA)
d1o9pe7

Już 5 marca startuje nowa edycja show Szymona Majewskiego! W każdy poniedziałkowy wieczór widzów TVN bawić będzie ekipa etatowych prześmiewców z Szymonem na czele. To program dla wszystkich, którym nie obce jest poczucie humoru. Każdy poczuje się zdrowszy, …bo przecież „śmiech to zdrowie”!

Po krótkim odpoczynku, z głową pełną nowych pomysłów, na antenę TVN wraca ulubiony kpiarz Polaków. Co tydzień, w zmienionej scenografii, Szymon gościć będzie dwie znane postaci. Goście, siedząc w nowiutkich fotelach, gawędzić będą na intrygujące tematy. W komiczny sposób Szymon będzie żartował z aktualności politycznych, kulturalnych, społecznych i towarzyskich. Jedynie tu pojawi się wróżka, która swój „wróżkobus” zaparkuje w okolicach Sejmu. Wróżka będzie rozmawiać z politykami o przeszłości, teraźniejszości, a przede wszystkim o przyszłości! Wyłącznie w „Szymon Majewski Show” zobaczymy alternatywne wersje popularnych programów telewizyjnych.

Nie zabraknie uwielbianych przez widzów „Rozmów w tłoku”. Do znanej już i lubianej grupy bohaterów kabaretu, dołączą nowe postaci. I nowość w kabarecie – łączenia z domami polskich polityków!

W nowej edycji programu, niezawodny Szymon dostarczy nowych kultowych powiedzonek oraz „złotych myśli”. I jedno jest pewne: „Szymon Majewski Show” gwarantuje olbrzymią dawkę zabawy i śmiechu.

...a kształt nowej kanapy będzie dużym zaskoczeniem !

d1o9pe7

Podziel się opinią

Share
d1o9pe7
d1o9pe7