Trwa ładowanie...

Nowe zdjęcia z planu "Kobiet mafii" wzbudzają skrajne emocje. "Patryk Vega jak Stanisław Bareja"

Patryk Vega nie zdążył nawet odetchnąć po niedawnej premierze "Botoksu" i już zaczął kręcić następny film. Dowodem pracowitości reżysera są kolejne zdjęcia zamieszczane w mediach społecznościowych, które tak jak cała twórczość Vegi, wzbudzają skrajne emocje - jedni wieszają psy, inni biją brawo i nie mogą się doczekać kolejnego hitu twórcy "Pitbulla".

Nowe zdjęcia z planu "Kobiet mafii" wzbudzają skrajne emocje. "Patryk Vega jak Stanisław Bareja"Źródło: Facebook.com
d2ks7qy
d2ks7qy

Na najnowszej fotce z planu "Kobiet mafii" możemy zobaczyć Agnieszkę Dygant. Aktorka znana z wcześniejszych filmów Vegi gościła już na facebookowym profilu reżysera obok takich aktorów jak Bogusław Linda, Aleksandra Popławska, Tomasz Oświeciński, Piotr Stramowski czy Sebastian Fabijański, zasilających obsadę "Kobiet mafii".

Pod zdjęciem pojawiły się jak zwykle skrajne opinie. Większość internautów odnosi się do wyborów obsadowych Vegi, który nie ukrywa, że ma swoich ulubieńców i zaprasza ich do współpracy w kolejnych projektach.

d2ks7qy

- Najlepsza obsada, nie mogłaby być inna, film zapewne będzie dobry jak każdy poprzedni, czekam ze zniecierpliwieniem - czytamy w komentarzach. - To samo kiedyś usłyszał nasz zacny reżyser Stanisław Bareja, "Stasiu może byś obsadę zmienił?" - wtóruje inny użytkownik.

Spore grono komentujących ma jednak dość tych samych twarzy u Vegi i ubolewa nad wyborami reżysera.

- Otwieram lodówkę a tam Dygant... To już jest niestrawne - pisze jeden z użytkowników. Inni żartują, że "Vega zmienia obsadę jak Smuda piłkarzy na Euro 2012" lub ironicznie pytają, kim jest aktorka zaprezentowana na zdjęciu.

- Nie zmieniaj obsady, zmień widzów - głosi jedna z fanek.

Przypomnijmy, że w obsadzie "Kobiet mafii", poza wymienionymi wcześniej artystami, znaleźli się jeszcze Katarzyna Warnke, Olaf Lubaszenko i Janusz Chabior.

"Kobiety mafii" to spojrzenie w głąb "grupy mokotowskiej", która była jedną z największych organizacji przestępczych w Polsce. Historia zostanie przedstawiona z perspektywy kobiet - żon, córek, partnerek i kochanek najgroźniejszych ludzi stolicy.

d2ks7qy

Po brawurowej akcji policyjnej funkcjonariuszka Bela (Olga Bołądź)
zostaje wyrzucona z policji. ABW składa jej propozycję "nie do odrzucenia". Kobieta przechodzi specjalistyczne szkolenie pod okiem FBI i zostaje operatorem w Wydziale S - oficerem pracującym pod przykryciem, który zostaje umieszczony w grupie przestępczej. Jej misją w roli tajniaczki jest rozpracowanie szlaku przemytu narkotyków przez Grupę Mokotowską sterowaną przez Padrino (Bogusław Linda) - bossa stołecznego półświatka, dla którego ponad wszelką władzą i pieniędzmi najważniejsza jest córka o ksywie Futro (Julia Wieniawa)
. By zrealizować cel, Bela musi wkupić się w łaski zaufanych ludzi z zarządu mafii: Żywego (Piotr Stramowski), Milimetra (Tomasz Oświeciński), Cienia (Sebastian Fabijański) i Siekiery (Aleksandra Popławska). Podszywając się pod prostytutkę, oficer ABW zostaje kochanką Cienia. Misternie przemyślany plan komplikuje się, gdy w toku nieprzewidzianych zdarzeń w całą intrygę zostaje wmieszana Anka (Katarzyna Warnke) - żona Cienia, manipulowana przez tajemniczą Nianię (Agnieszka Dygant)
. Wkrótce losy pięciu kobiet przecinają się w punkcie bez odwrotu, a wydarzenia z ich udziałem wstrząsają przestępczą mapą Warszawy.

"Kobiety mafii" w kinach od 23 lutego 2018 r.
Zobacz reżyserski zwiastun "Botoksu" bez cenzury:
d2ks7qy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ks7qy