Trwa ładowanie...
30-03-2006 11:40

Nowy magazyn filmowy

Nowy magazyn filmowy
d2vjuzy
d2vjuzy

3 kwietnia na rynku pojawi się nowy tytuł prasowy magazyn "Twój Film"!

Do każdego numeru tego dwutygodnika dołączane będą dwa świetne filmy zagraniczne na DVD. Jako pierwsze w ręce czytelników i kinomaniaków trafią: "Kopalnie króla Salomona" z Patrickiem Swayze - najnowsza wersja tego wspaniałego kina przygodowego oraz "Podpis mordercy" z Jamesem Belushi - intrygujący, współczesny thriller.

Do magazynu będą dodawane bardzo różne tytuły, począwszy od filmów sensacyjnych, a skończywszy na romantycznych komediach, z których większości nie można było wcześniej kupić z żadnym czasopismem. Znane tytuły i nazwiska aktorów i reżyserów z pewnością sprawią, że prawdziwi kinomaniacy zechcą mieć te filmy w swoich zbiorach.

W magazynie będzie można przeczytać o najnowszych plotkach z Hollywood. W rubryce Sekrety Gwiazd znajdą się informacje o największych tajemnicach znanych aktorów, a Stylowe Życie opowie o tym, czego używają i co reklamują najmodniejsze Celebrities.

W rubrykach: Seans Kinowy i Domowe Kino na bieżąco będziemy informować o repertuarze kin i nowościach na DVD. Z Recenzji będzie się można dowiedzieć, który film warto obejrzeć, a na który szkoda czasu. Felietony, czyli rubryka TAK/NIE, ułatwią spojrzenie na kontrowersyjne tematy filmowe z dwóch różnych stron.

Za cenę 11,99 zł każdy, kogo interesuje świat kina i gwiazd filmowych, znajdzie tutaj coś interesującego dla siebie.

d2vjuzy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vjuzy