Trwa ładowanie...

Nowy polski film Netfliksa. "Pierwsza komedia romantyczna bez Karolaka"?

Netfliks opublikował zwiastun nowego polskiego filmu, który zasili przepastną bibliotekę platformy streamingowej. Jest na co czekać?

Share
W "Miłości do kwadratu" mają zagrać Mateusz Banasiuk i Adrianna Chlebicka, Tomasza Karolaka w zwiastunie nie widać
W "Miłości do kwadratu" mają zagrać Mateusz Banasiuk i Adrianna Chlebicka, Tomasza Karolaka w zwiastunie nie widać
d2gnzg6

W oficjalnym opisie czytamy: "Miłość do kwadratu" opowiada o prowadzącej podwójne życie nauczycielce Monice. Pewnego dnia, podczas pracy w modelingu jako Klaudia, poznaje popularnego flirciarza imieniem Enzo. To nieoczekiwane spotkanie rozpoczyna skomplikowany wzór na miłość, do którego nie przygotowała ich żadna lekcja.

To "podwójne życie" ma oznaczać przebieranie się Moniki za Klaudię poprzez założenie (boleśnie sztucznej) peruki i kolorowych soczewek do oczu. Elementem szpecącym panią nauczycielkę mają być - a jakże - okulary. Scenariusz filmu wydaje się być wyjątkowo sztampowy, a zwiastun właściwie zdradza całą, niezbyt skomplikowaną fabułę. Mimo to ludzie w sieci z zainteresowaniem go komentują. Dlaczego?

Jak podkreślają widzowie, to pierwsza od dawna polska komedia romantyczna, w której nie zagrał Tomasz Karolak. Jednak pierwsi entuzjaści mogli się pospieszyć, bo według niektórych źródeł weteran polskiej kinematografii jednak znalazł się w obsadzie... Czekam na oficjalne stanowisko Netfliksa!

Miłość do kwadratu | Oficjalny zwiastun | Netflix

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2gnzg6

Podziel się opinią

Share
d2gnzg6
d2gnzg6