Trwa ładowanie...
d6tw43t

"Obecność 3" – znamy datę premiery oraz pełny tytuł kontynuacji horroru

Ta wiadomość zelektryzuje fanów horroru. James Wan zapowiada trzecią część kultowej "Obecności". Już nie możemy się doczekać 2020 roku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aktorzy wrócą na plan "Obecności 3"
Aktorzy wrócą na plan "Obecności 3" (Materiały prasowe)
d6tw43t

Kiedy wydawało się, że w gatunku horroru już nic nowego się nie zadzieje, w 2013 r. przyszedł do nas James Wan ze swoją "Obecnością", która została zarówno przez krytyków, jak i widzów okrzyknięta jednym z najstraszniejszych horrorów ostatnich lat.

Klątwa drugiej części na szczęście nie sprawdziła się w tym wypadku, ponieważ w 2016 r. doczekaliśmy się sequelu, równie przerażającego jak pierwsza część. Oba filmy, a także inne produkcje z uniwersum "Obecności" ("Annabelle" czy "Zakonnica"), łączy małżeństwo demonologów – Eda i Lorraine Warrenów.

W trzeciej części "Obecności", którą zobaczymy w drugiej połowie 2020 r., również się pojawią. James Wan ostrzega jednak, że fabuła odbiegnie od poprzednich produkcji. Producent, a także reżyser Michael Chaves ("Topielisko. Klątwa La Llorony") chcą bowiem odświeżyć historię prawdopodobnie pierwszego przypadku w historii, kiedy człowiek na sali sądowej bronił się przed wyrokiem za zabójstwo, powołując się na opętanie. Z tego względu film będzie miał podtytuł "Conjuring 3: The devil made mi do it".

Co z tego wyjdzie? Mamy nadzieję, że "mięsisty" horror. Premiera "Obecności 3" jest zapowiadana na 21 września 2020 r.

d6tw43t

Podziel się opinią

Share

d6tw43t

d6tw43t