Trwa ładowanie...
Aktualności

Objazdowe Kino Visa odwiedzi ponad 100 miejscowości, w których nie ma kin

Dzięki profesjonalnemu kinu objazdowemu, którego partnerem jest Visa, mieszkańcy miejscowości, w których nie ma kin, będą mogli oglądać najnowsze produkcje i premiery filmowe na wielkim ekranie.
Share
Źródło: Materiały prasowe
dztd9xj

W trasę po Polsce wyruszyło największe kino objazdowe pełne filmowych emocji, które odwiedzi aż 100 miejscowości we wszystkich 16 województwach. Na filmowej trasie kina znalazły się między innymi: Szczytno, Bartoszyce, Kłodawa, Brodnica, Lubsko, Węgorzewo, Syców, Kalety, Lelów i wiele innych. W repertuarze znajdą się najważniejsze polskie i zagraniczne premiery filmowe, tematyczne maratony oraz propozycje dla całych rodzin. Nie zabraknie tytułów dla dzieci, również w wersji 3D.

50% zniżki przy płatności kartą Visa. Organizator profesjonalnego kina objazdowego, firma Outdoor Cinema - we współpracy z Visa - przygotowała wyjątkowe promocje dostępne każdego dnia.

   Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Na miłośników filmu, którzy zapłacą kartą Visa, czeka specjalna 50% zniżka na bilety i zestawy w barku kinowym. Dodatkowo użytkownicy kart Visa będą mogli szybciej wejść do kina i zarezerwować miejsca w najlepszych rzędach usytuowanych na środku sali kinowej. Promocja startuje już 24 lutego, z okazji weekendu Oscarowego.

dztd9xj

W dniach 24-26 lutego w Strzelcach Opolskich, Suchej Beskidzkiej i Pinczowie widzowie będą mogli zobaczyć „Nowy Początek” - obraz nominowany do Oscara aż w 8 kategoriach, w tym również w kategorii najlepszy film. Dodatkowo w repertuarze bijąca rekordy popularności „Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” - opowieść o niezwykłej kobiecie, która zmieniła miłosne obyczaje Polaków. Film w polskich kinach obejrzało już prawie 1,5 miliona widzów.

   Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

A już od 3 marca wyświetlany będzie premierowo film pt. „Maria Skłodowska - Curie” - międzynarodowa koprodukcja o życiu słynnej polskiej noblistki, z Karoliną Gruszką w roli tytułowej oraz Piotrem Głowackim jako Albertem Einsteinem. W repertuarze nie zabraknie również propozycji dla najmłodszych - nominowanej do Oscara w kategorii najlepsza piosenka animacji „Trolle” oraz „Lego® Batman: Film” w wersji 3D z polskim dubbingiem.

Na mieszkańców kolejnych miejscowości czekają emocjonujące filmy oraz wyjątkowe atrakcje.

Bilety dostępne są w kasie kina oraz w internetowej przedsprzedaży. Wszystkie szczegóły dotyczące promocji, repertuaru i lista odwiedzanych miejscowości znajdują się na stronie: kino.visa.pl

Zaproś rodzinę i przyjaciół na seans filmowy i poczuj prawdziwą magię kina.

Na filmowe emocje zaprasza Visa!

dztd9xj

Podziel się opinią

Share
dztd9xj
dztd9xj