Trwa ładowanie...
25-09-2006 11:16

Obsceniczny Jack Nicholson

Share
Obsceniczny Jack Nicholson
d3totts

Jack Nicholson zszokuje fanów kreacją stworzoną w nowym obrazie "Infiltracja", bowiem jego bohater lubuje się w seksualnych gadżetach.

Aktor postanowił ubarwić nieco odtwarzaną przez siebie postać Franka Costello i w tym celu skorzystał z dildo.

- W sobotni wieczór przeglądałem sobie scenariusz i przygotowywałem się do roli, a tu nagle zadzwonił telefon - wspomina Matt Damon, który wystąpił w obrazie u boku Nicholsona.

d3totts

- Marty (Scorsese) stwierdził, że Jack ma kilka pomysłów dotyczących jutrzejszej sceny. Kiedy poznaje mojego bohatera, będzie nosił dildo. Na co ja odpowiedziałem "W porządku. Do zobaczenia o siódmej". Następnego dnia robiliśmy próby i Jack powiedział "Dobra, tak wygląda mój pomysł - wejdę i tam siądę w płaszczu, a potem się odwrócę i wyciągnę olbrzymie dildo i wszyscy będziemy się śmiać". Dzięki temu ta postać stała się bardziej obsceniczna i w pewien sposób bardziej prawdziwa.

"The Departed", będzie miał polską premierę 27 października. Za kamerą obrazu stanął Martin Scorsese. Obok Damona i Nicholsona wystąpili także Leonardo DiCaprio, Martin Sheen i Mark Wahlberg. JACK NICHOLSON W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ

d3totts
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3totts
d3totts