Trwa ładowanie...
d1kfg3v

Paige Peterson

Najnowsze informacje
5.0
(1 głos)
Oceń:
Miejsce urodzenia:

Lawrence, Kansas, USA

Filmografia:

Jackass - świry w akcji (2002) (Tancerka w czapce )

Gorąca laska (2002) (Cheerleaderka z zespołu Jessici)

Sportowy film (2007) (Dziewczyna Troterra)

Poznaj moich Spartan (2007) (Tancerka na gorącej orgii)

d1kfg3v
Wikimedia Commons 2.0
Źródło: Wikimedia Commons 2.0

Paige Peterson jest amerykańską aktorką, modelką oraz doświadczoną cheerleaderką, dobrze znaną z roli Amy Wright w amerykańskim sitcomie Hang time (pol. Pod koszem, grała w 2 sezonie, między 1996 a 1997 roku) oraz z udziału w kontrowersyjnym programie MTV Undressed (zagrała Wendy w 2 sezonie, 2000r.). Peterson pozowała dla magazynu Maxim (czasopismo dla mężczyzn) oraz miała swój pokaz w trakcie Lingerie Bowl (mistrzostwa w footballu amerykańskim o wysokiej renomie).

Paige Peterson - biogram

Paige Ellen Peterson (ur. 02.05.1980 w Lawrence, Kansas) już od wczesnych lat rozwijała swoją miłość do świateł reflektorów, najpierw wystąpiła w konkursie tanecznym, a później w drobnych miejscowych przedstawieniach teatralnych. Peterson, już jako dziecko, brała udział w licznych konkursach piękności. Gdy miała 15 lat, nastolatka przekonała swoją mamę, aby ta pozwoliła jej opuścić rodzinne Kansas i przeprowadzić się do Topeki, a w 2005 roku wyjechała do Los Angeles.

W Hollywood, po intensywnej szkole aktorstwa, znalazła stałego agenta i zaczęła życie profesjonalnej aktorki. Obecnie Paige mieszka w San Fernando Valley, ale każdego roku często odwiedza dom rodzinny i robi sobie wycieczki po środkowym zachodzie USA.

Paige Peterson - życie osobiste

Pagie ma dwóch braci, Ryana i Jareda, z którymi łączy ją wyjątkowa więź, chociaż żaden z nich nie pracuje w show biznesie. Rodzice aktorki to Tracy i Bob Peterson, rozwiedli się gdy Paige była dzieckiem, jej ojczymem został wtedy David Powell.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1kfg3v
d1kfg3v
d1kfg3v