Trwa ładowanie...
d4m9b83
Aktualności

Parę słów o finale "Jak poznałem waszą matkę"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Parę słów o finale "Jak poznałem waszą matkę"
d4m9b83

Znamy już kilka szczegółów na temat finałowych odcinków serialu "Jak poznałem waszą matkę".

Twórcy cyklu, Carter Bays i Craig Thomas, poinformowali, że fani wreszcie dowiedzą się, jak mają na imię dzieci Teda (Josh Radnor). Sceny z ich udziałem, które pojawią się w ostatnim odcinku, zostały nakręcone jeszcze w 2006 roku. Ekipę przyjaciół z Nowego Jorku ponownie odwiedzą także Lucy Hale (w roli siostry Robin), Rachel Bilson (jako Cindy), Sarah Chalke (jako Stella), Ashley Williams (jako Victoria), a także Kyle McLachlan, czyli Kapitan. Pojawi się też zupełnie nowa postać grana przez Jona Hedera.

Finałowy odcinek serialu zatytułowany "Last Forever" stacja CBS wyemituje 31 marca 2014 roku.

d4m9b83

Przypomnijmy, że cykl "Jak poznałem waszą matkę" pojawił się na antenie w 2005 roku. Tytuł odnosi się do miłosnych perypetii młodego architekta Teda. W poszukiwaniach przyszłej matki jego dzieci wspierają go Marshall (Jason Segel), Lily (Alyson Hannigan), Barney (Neil Patrick Harris) oraz Robin (Cobie Smulders). Dziewiąty i ostatni sezon dzieła emitowany jest od września.

Warto wspomnieć też, że serial doczeka się niebawem spin-offu zatytułowanego "How I Met Your Father", który przedstawi poszukiwania życiowego partnera z kobiecej perspektywy. Na ekranie nie zobaczymy jednak nikogo z bohaterów "Jak poznałem waszą matkę".

d4m9b83

Podziel się opinią

Share

d4m9b83

d4m9b83