Trwa ładowanie...
d3twx73
Aktualności

Partick Swayze porzucił terapię i jest gotów na śmierć

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Patrick Swayze podczas wizyty w Warszawie w 2004 roku
Patrick Swayze podczas wizyty w Warszawie w 2004 roku (PAP)
d3twx73

Odtwórca niezapomnianych ról w filmach "Uwierz w ducha" i "Dirty Dancing" uznał, że medycyna już nie jest w stanie mu pomóc.

Jak doniosły amerykańskie media, Partick Swayze cierpiący na raka trzustki zaprzestał terapii, gdy usłyszał od lekarzy, że są bezsilni wobec jego choroby. Jego matka publicznie prosi teraz wszystkich o modlitwę za umierającego syna.

- Jego stan pogarsza się z każdym dniem, odkąd zaprzestał chemioterapii. Z każdą niemal chwilą traci na wadze. Bardzo cierpi i stale musi zażywać morfinę - mówi jeden z przyjaciół aktora i dodaje: możemy mu już tylko zapewnić godne warunki śmierci.

d3twx73

Jeszcze nie tak dawno, bo na początku stycznia, aktor był umiarkowanym optymistą i zdawał się być przekonany, iż wygra z chorobą. W jednym z wywiadów powiedział potem, że zostały mu najwyżej dwa lata życia.

- Będę walczył i zrobię wszystko, aby doczekać skutecznej terapii na moją chorobę - mówił 56-letni Swayze w ekskluzywnym wywiadzie, którego udzielił amerykańskiej stacji telewizyjnej ABC. - Tak, jestem wściekły, jestem cholernie przerażony tym wszystkim. Śmierć zagląda mi każdego dnia w oczy. Każdego dnia pytam więc: dlaczego akurat u diabła padło właśnie na mnie - zwierzał się przed kamerami ze swojego dramatu.

d3twx73

Podziel się opinią

Share
d3twx73
d3twx73