Trwa ładowanie...
d7vkakz
Megafon.pl
Aktualności

Patrick Stewart jako emotikon

Studio Sony Pictures zaprezentowało kilka nowych grafik przedstawiających bohaterów filmu "The Emoji Movie". Patrickowi Stewartowi przypadła dość zaskakująca rola.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Patrick Stewart fot. Paramount Pictures
Patrick Stewart fot. Paramount Pictures (Megafon.pl Materiały Prasowe)
d7vkakz

Nowe grafiki pojawiły się na Twitterze Sony, a razem z plakatami zebrano je pod tym adresem. Możemy dowiedzieć się z nich, że Patrick Stewart zagra... Poopa, czyli Kupkę.

Wdzięczniejsza postać przypadła w udziale Mai Rudolph - to Smiler (Śmieszka). Przypomnijmy, że obraz opowiadać będzie o tym, co dzieje się w naszych telefonach i co porabiają emotikony, gdy nie są wysyłane w SMS-ach. W świecie emotikonów każdy ma tylko jeden wyraz twarzy. Poza Gene'em (T.J. Miller), który jest emotem bez filtra i może wyrażać różne emocje. Gene chce być jednak normalny, jak inne emotikony, co spróbuje osiągnąć z pomocą najlepszego kumpla Hi-5 (James Corden) i ekspertki od łamania kodów Jailbreak (Ilana Glazer). Wyruszają więc w podróż przez aplikacje. W międzyczasie telefonowi, w którym żyją zagraża wielkie niebezpieczeństwo, i tylko ich troje może go uratować.

d7vkakz

Za reżyserię odpowiada Anthony Leondis. Światowa premiera planowana jest na 4 sierpnia. Do Polski film ma dotrzeć jesienią. Emotikony, zwane też uśmieszkami czy buźkami, to popularne, wyrażające emocje znaczki wykorzystywanych m.in. w SMS-ach, mailach czy komunikatorach społecznościowych.

d7vkakz

Podziel się opinią

Share
d7vkakz
d7vkakz