Trwa ładowanie...
d24gigz
Aktualności

Paweł Małaszyński wybrał smak swojego życia

Share
Paweł Małaszyński wybrał smak swojego życia
d24gigz

Najpiękniejszy aktor w Polsce Paweł Małaszyński, znana podróżniczka i dziennikarka Beata Pawlikowska oraz znany m.in. z ‘Wieczoru z wampirem’ Wojtek Jagielski zostali ambasadorami najnowszej akcji Coca-Coli „Wybierz smak swojego życia”.

Ambasadorów wybrali młodzi ludzie w Polsce. Zdaniem większości respondentów w wieku 20–39 lat, aby w pełni cieszyć się życiem należy uzyskać równowagę pomiędzy sferą zawodową i prywatną. Kluczem do poszukiwania szczęśliwego życia są indywidualne i śmiałe wybory zmierzające do rozwijania pasji, realizacji marzeń oraz tego co naprawdę sprawia przyjemność.

Inspiracją do zmiany stylu życia są według badanych pozytywne przykłady życia wybranych osób publicznych. Takimi osobami są ich zdaniem Beata Pawlikowska, Paweł Małaszyński i Wojtek Jagielski.

d24gigz

Zainspirowani hasłem kampanii zaprojektowali oni własne wzory puszek Coca-Cola light, tworząc pierwszą w Polsce autorską serię tego napoju. ZOBACZ AMBASADORÓW AKCJI ORAZ ICH PROJEKTY PUSZEK Każdy z nas będzie mógł zdobyć taką puszkę za darmo, gdyż już od 8 maja będą one rozdawane w największych miastach Polski: w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Trójmieście, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Bydgoszczy i Lublinie.

Paweł Małaszyńki na swojej autorskiej puszce Coca–Cola light starał się podkreślić swoje dążenie do harmonii w życiu, a także własną hierarchię wartości: przyjaźń, film, rodzina, muzyka, praca, harmonia. Każda z nich jest ważna i każda wymaga odwagi, odpowiedzialności i konsekwencji.

W projekcie graficznym dominują otwarte dłonie. Po ich złączeniu przekaz projektu wydaje się jaśniejszy: przyjaźń to muzyka, film to praca, a rodzina to harmonia. A dookoła krąży kosmos, historia, tradycja i kultura. PAWEŁ MAŁASZYŃSKI W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ Paweł Małaszyński to człowiek, który żyje z pasją. Obok aktorstwa oraz rodziny bardzo istotnym elementem jego życia jest muzyka, dlatego też założył swój własny zespół, w którym śpiewa i pisze teksty.

Puszka Coca–Coli light zaprojektowana przez Beatę Pawlikowską jest niezwykle kolorowa, autorka chciała przedstawić w ten sposób swój radosny, pełen niespodzianek świat. Piranie na mojej puszce to dżungla życia czyli ocean codzienności, w której grożą nam rozliczne pułapki i niebezpieczeństwa. Truskawki to rajski zakątek, symbol pragnień i marzeń – wyjaśnia Pawlikowska.

d24gigz

Internauci będą mieli okazję spotkania z Beatą Pawlikowską na czacie, który odbędzie się już w środę, 17 maja o godz. 12.00 w WP. Na czat już dziś serdecznie zapraszamy!

W swoim projekcie Wojtek Jagielski przedstawia roześmiane twarze ludzi. W ten sposób chciał podkreślić to, co w jego życiu jest najważniejsze, co daje mu poczucie spełnienia i potwierdzenie sensu istnienia tu i teraz. - Codziennie stajemy przed wyborem, który teoretycznie prowadzi nas do jakiegoś określonego punktu, a jednak po jakimś czasie ze zdziwieniem znajdujemy się w nieprzewidzianej sytuacji. Kiedy miałem 8 lat zmarł z powodu białaczki mój ojciec. Postanowiłem wtedy, że wynajdę lekarstwo na tę chorobę. Przez następne lata myślałem, żeby zostać lekarzem, ale kiedy już byłem na medycynie zorientowałem się, że ludzie widzą we mnie zupełnie inne talenty niż naukowca. To, że potrafię kogoś zabawić sprawiało mi przyjemność i dało do myślenia- mówi Wojtek Jagielski.

d24gigz

Podziel się opinią

Share
d24gigz
d24gigz