Trwa ładowanie...
07-07-2009 12:25

Pierwszy plenerowy seans filmowy z Multimedialną Polką

Pierwszy plenerowy seans filmowy z Multimedialną Polką
d4elq1z
d4elq1z

Autorzy projektu Multimedialna Polka zadbali, aby te wakacje były wyjątkowe i kobiece. Multimedialna Polka włączyła się w Filmową Stolicę Lata. Pierwszy pokaz już 10 lipca. Wybraliśmy najlepsze filmy niezależne opowiadające o kobietach.

Autorzy projektu MultimedialnaPolka.pl specjalnie dla pań przygotowali plenerowe seanse filmowe w Ogrodzie Saskim, które wejdą w skład prezentowanego w letnie piątki cyklu MultimediaOFF.

Pierwszy seans odbędzie się 10 lipca w Ogrodzie Saskim w Warszawie. Filmy „Między nami dzieciakami” oraz „Kup teraz” w reżyserii Piotra Matwiejczyka będzie można zobaczyć o godzinie 21.45. Drugie spotkanie z kobiecą odsłoną kina niezależnego zaplanowano na 28 sierpnia. O godz. 21.15 organizatorzy zapraszają na filmy: „Tramwaj” w reżyserii Moniki Kuszynieckiej, „4 play gra wstępna” w reżyserii Konrada Daniela, „Regina” w reżyserii Piotra Żukowskiego oraz „Emilia” w reżyserii Piotra Matwiejczyka.

- Nasza firma poprzez program MultimediaOFF wspiera twórców polskiego kina niezależnego, stąd też cykl prezentowany w ramach Filmowej Stolicy. Jako inicjatorzy programu edukacyjnego Multimedialna Polka chcieliśmy jednak przygotować coś wyjątkowego dla kobiet. Podczas plenerowych pokazów pod hasłem Multimedialna Polka pokażemy najlepsze, nagradzane na festiwalach niezależne filmy opowiadające historie kobiet. Mamy nadzieję, że letnie piątki z Multimedialną Polką i Multimedia OFF będą miłym sposobem na spędzenie wakacyjnego wieczoru – mówi Krystyna Kanownik, Rzecznik Prasowy, Dyrektor Biura PR Multimedia Polska.

Szczegółowy program wakacyjnych spotkań z kinem niezależnym w Ogrodzie Saskim można znaleźć na stronie www.multimediaoff.pl. Filmy z cyklu MultimediaOFF prezentowane będą w każdy piątek aż do końca wakacji.

Festiwal kin plenerowych Filmowa Stolica Lata wystartował 1 lipca. W ramach Festiwalu przez 10 kolejnych tygodni, w różnych miejscach Warszawy będą odbywały się plenerowe pokazy filmów. Sponsorem tegorocznej Filmowej Stolicy jest spółka Multimedia Polska, dostawca kablowej telewizji cyfrowej z usługą wideo na żądanie VoD.

d4elq1z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4elq1z