Trwa ładowanie...
piotr adamczyk
05-10-2010 11:58

Piotr Adamczyk rozśmiesza kobiety w łóżku

Piotr Adamczyk rozśmiesza kobiety w łóżkuŹródło: Kapif.pl
dfz5vtx

[

]( http://www.fakt.pl )

dfz5vtx

Sceny łóżkowe to dla aktorów trudne wyzwanie. Jedni sprawdzają się w nich znakomicie, inni jednak mają poważne opory, gdy muszą pokazać widzom więcej niż zazwyczaj.

Ale Piotr Adamczyk (38 l.) jest specjalistą w tej dziedzinie. Nie dość, że sam radzi sobie w erotycznych scenach koncertowo, to jeszcze pomaga walczyć z tremą koleżankom. Ma na to wypróbowany sposób. Jaki?

Pan Piotr miał niedawno wspaniałą okazję, by wykazać się swoimi terapeutycznymi zdolnościami.

Na planie filmu „Och, Karol 2” otoczony był wianuszkiem seksownych aktorek, z którymi co rusz lądował w łóżku. I choć niektóre panie czuły się skrępowane, on wiedział, jak temu zaradzić. – Piotr bardzo nam pomagał w sensie takim ludzkim. On robił wszystko, żebyśmy się czuły naturalnie, swobodnie, żeby nie powodować dodatkowych spięć – zdradza Faktowi Katarzyna Glinka (33 l.). I wyjaśnia, jaki to niezawodny sposób na rozluźnienie koleżanek wymyślił sobie Adamczyk: – Mnie na przykład łaskotał po nogach, gdy się stresowałam!

Sceny łóżkowe bywają krępujące i wstydliwe nie tylko dla ślicznej Kasi. – Są one bardzo trudne. Nie lubię tego, bo jest to dla mnie mało komfortowe – mówi Małgorzata Socha (30 l.). – Bardzo ważne jest, kto jest twoim partnerem. Wtedy dużo rzeczy można między sobą umówić, co się zawsze sprawdza – dodaje aktorka, która też miała okazję przekonać się o sile niezwykłego daru Piotra Adamczyka.

dfz5vtx

– Często spotykałam się z opinią, że Piotr niekoniecznie pasuje do tej roli. A przyznam, że fantastycznie sobie poradził ze swoim bohaterem, ponieważ on ma tyle wdzięku, ciepła i czaru i czegoś takiego w spojrzeniu, że każda z nas czuła się dowartościowana, dopieszczona – podsumowuje Katarzyna Glinka. Cóż, tylko pozazdrościć umiejętności panu Piotrowi!

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

window.open(this.href);return false;">Kammel musi postarać się bardziej

Zobacz także:

**[

BACHLEDA PRZYŁAPANA NA BALANDZE ]( http://film.wp.pl/ale-cyrk-z-ta-curus-6025280843056257g ) * *[

TYCH ZDJĘĆ WSTYDZĄ SIĘ GWIAZDY ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g ) * *[

BRYTYJKI SĄ BRZYDKIE? BZDURA! ]( http://film.wp.pl/jesli-sadzicie-ze-brytyjski-sa-brzydkie-sprawdzcie-to-6025280115483265g ) * *[

CO SIĘ STAŁO BRODZIK?! WYGLĄDA FATALNIE! ]( http://aleseriale.pl/gid,6660,img,238119,fototemat.html )**

dfz5vtx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfz5vtx