Trwa ładowanie...
10-07-2006 12:20

'Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka' - pięć pełnych fragmentów filmu

'Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka' - pięć pełnych fragmentów filmu
d2y1ldz

Dla wszystkich, którzy czują się zawiedzeni faktem dwutygodniowej różnicy pomiędzy amerykańską, a polską premierą Piratów z Karaibów: Skrzyni umarlaka mamy dziś dużą niespodziankę. W sieci pojawiło się pięć pełnych fragmentów tego gorącego, letniego hitu.

Dzięki prezentowanym poniżej scenom możecie jeszcze przed premierą filmu zobaczyć wizytę pirata Jacka Sparrowa (Johnny Deep)
u wiedźmy oraz jego konfrontację z Elizabeth Swann (Keira Knightley)
.

Nie zabraknie również walczącego na młyńskim kole Willa Turnera (Orlando Bloom)
oraz zdawkowo dotychczas pokazywanego, kapitana Latającego Holendra Davy Jonesa.

d2y1ldz

ZOBACZ OBSZERNĄ GALERIĘ 'PIRATÓW Z KARAIBÓW 2' Każdy z fragmentów dostępny jest w formacie mov w niskiej, średniej i wysokiej rozdzielczości.

d2y1ldz

W Piratach z Karaibów: Skrzyni umarlaka okazuje się, że pirat Jack Sparrow ma całkiem poważne zobowiązania wobec kapitana ‘Latającego Holendra’, korsarza Daveya Jonesa. Jeśli Sparrow nie odda na czas swojego długu zostanie przeklęty na wieki.

Tymczasem Will i Elizabeth, którzy w pierwszej części zakochali się, planują małżeństwo. Jak nietrudno domyślić się bliska znajomość pary z kapitanem Jackiem Sparrowem z pewnością nie ułatwi jej wypowiedzenia na ołtarzu sakramentalnego TAK.

Do polskich kin film wchodzi 21 lipca.

d2y1ldz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2y1ldz