Trwa ładowanie...
d8370i2

Plan B

Najnowsze informacje
3.2
(60 głosów)
Oceń:
d8370i2
Share
Zdjęcie

Po latach randkowania, Zoe (Jennifer Lopez) dochodzi do wniosku, że czekanie na ‘tego jedynego’ zabiera jej zdecydowanie zbyt dużo czasu. Zdecydowana, żeby zostać matką Zoe obmyśla sprytny plan i w dalszej perspektywie ma zamiar sama wychowywać dziecko. W dniu sztucznego zapłodnienia Zoe spotyka jednak Stana (Alex O'Loughlin), mężczyznę z realnymi możliwościami i sprawy przyjmują zupełnie inny obrót.

Podejmowane przez Zoe próby z jednej strony pielęgnowania rodzącego się uczucia, a z drugiej ukrycia wczesnych objawów ciąży, doprowadzają do zabawnej komedii pomyłek z udziałem tych dwojga. Kiedy Zoe w końcu ujawnia powody swoich nietypowych zachowań, Stan postanawia w pełni zaangażować się ten związek i być z Zoe. Prawdziwym testem dla obojga jest zdanie sobie sprawy z tego, że nie znają się w sytuacjach poza hormonalną burzą i przygotowaniami do porodu.

Podczas gdy zegar dziewięciu miesięcy spokojnie sobie tyka, Zoe i Stan zaczynają czuć się przytłoczeni zaistniałą sytuacją. Każdy może zakochać się, pobrać a następnie spokojnie oczekiwać potomstwa, ale w sytuacji, kiedy wszystko to odbywa się w odwrotnej kolejności, a do tego w zawrotnym tempie, to musi być to znak, że uczestnicy tego zamieszania są dla siebie stworzeni.

d8370i2

Podziel się opinią

Share
d8370i2
d8370i2
d8370i2
d8370i2