Trwa ładowanie...
dfr1z71

Planeta singli 2

Najnowsze informacje
5.0
(1 głos)
Oceń:
2
dfr1z71
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki

"Planeta singli 2" to kontynuacja wielkiego hitu kasowego "Planeta singli" z 2016 roku. W rolach głównych ponownie zobaczymy Agnieszkę Więdłochę, Macieja Stuhra, Piotra Głowackiego, Weronikę Książkiewicz i Tomasza Karolaka.

Planeta singli 2 – opis fabuły

Głównymi bohaterami komedii romantycznej "Planeta singli 2" są Ania Kwiatkowska i Tomek Wilczyński, którzy postanowili ze sobą zamieszkać. Ich życie początkowo jest prawdziwą sielanką. Są gwiazdami telewizyjnego show.

Okazuje się jednak, że pragną oboje czegoś innego od życia. Tomek nadal ceni swoją wolność, natomiast Ania chciałaby się ustatkować. Sprawę komplikuje pojawienie się na ekranie właściciela aplikacji Planeta singli, Aleksandra, który jest oczarowany Anią. Dziewczyna coraz częściej przebywa w towarzystwie przystojnego milionera. Natomiast Tomek zaczyna powoli rozumieć, co może stracić. Będzie musiał zawalczyć o uroczą nauczycielkę muzyki.

W międzyczasie przyjaciółka Ani Ola zachodzi w ciążę. Huśtawki nastrojów i brak zainteresowania ze strony Bogdana mogą doprowadzić do ostatecznego rozstania.

Komedia "Planeta singli 2" to interesujący wybór na randkę lub spotkanie z przyjaciółmi.

Planeta singli 2 – ciekawostki

  • Reżyserem filmu "Planeta singli 2" jest Sam Akina, który stanął za kamerą filmu akcji "Zabójcze porachunki" (2006). Ponadto był współtwórcą scenariusza do pierwszej części "Planety singli";
  • Zdjęcia do filmu "Planeta singli 2" były kręcone w Warszawie;
  • Pierwszy teaser komedii "Planeta singli 2" został opublikowany 31 lipca 2018 roku, natomiast oficjalny zwiastun "Planety singli 2" pojawił się w październiku 2018 roku;
  • W roli cameo pojawił się Witold Paszt ze znanego zespołu z lat 80. Vox.
Planeta singli 2
Tytuł oryginalny

Planeta singli 2

Gatunek

Komedia romantyczna

Kraj produkcji

Polska

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

09.11.2018

Data polskiej premiery

09.11.2018

Reżyser
Scenarzysta
Obsada

Podziel się opinią

2

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfr1z71
dfr1z71
dfr1z71