Trwa ładowanie...
17-12-2009 14:48

Plejada gwiazd musicalu "Dziewięć" w talk show Larry'ego Kinga

Share
Plejada gwiazd musicalu "Dziewięć" w talk show Larry'ego KingaŹródło: cnn.com
d3wvzg9

Larry King, niezwykle popularny amerykański dziennikarz, bardzo rzadko zaprasza do swojego talk show więcej niż jedną osobę. Niezwykły wyjątek zrobił dla całej obsady musicalu "Dziewięć", który wkrótce wchodzi do kin. Co aktorzy zdradzili dziennikarzowi?

Program "Larry King Show" to talk show, który można porównać do polskiego "Kuby Wojewódzkiego". Dla wielu gwiazd to wielki zaszczyt, kiedy otrzymują zaproszenie od Kinga.

Poniżej możecie zobaczyć wywiad z gwiazdami "Dziewięć"! Posłuchajcie jak m.in. Judi Dench mówi, że jej wnuk kocha się w Fergie!

d3wvzg9

Premiera musicalu już 28 stycznia 2010 roku. "Dziewięć" to film, który na długi czas przed premierą budzi wielkie emocje - nie tylko dzięki imponującej obsadzie, ale także dzięki zrealizowanych z rozmachem scenom tanecznym.

Dziewięć" to ekranizacja bijącego rekordy popularności musicalu broadway'owskiego o tym samym tytule. Musical miał swoją premierę 9 maja 1982 roku i doczekał się 729 spektakli. Został nagrodzony 5 nagrodami Tony.

Główny bohater musicalu, Guido Contini (Daniel Day Lewis), sławny włoski reżyser zbliża się do 40-tki i przeżywa podwójny kryzys: musi nakręcić film, do którego nie potrafi napisać scenariusza, a jego żona (aktorka Luisa del Forno) prawdopodobnie chce go opuścić, jeśli nie poświęci więcej czasu rodzinie.

d3wvzg9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wvzg9
d3wvzg9