Trwa ładowanie...
11-10-2006 15:29

Polacy, czyli nie boimy się mówić tego, co myślimy

Polacy, czyli nie boimy się mówić tego, co myślimy
d48vbow

„Polacy” to publicystyczne widowisko jakiego dotąd w Polsce nie było. Oto odwracamy kamery i mikrofony, odwracamy role. Ci, którzy dotąd tylko słuchali i milczeli, teraz wreszcie przemówią. Ci, którzy byli tłem – teraz wystąpią w rolach głównych.

Widowisko „Polacy”, dla którego najwłaściwsze określenie to reality talk show oparte będzie na zasadzie stałego uruchomienia głosu opinii publicznej. Będzie to więc swoista cotygodniowa, „grupa fokusowa”, a raczej kilka połączonych grup (liczba uczestników 30 osób reprezentujących 30 milionów dorosłych Polaków) pokazanych w formie dynamicznego spektaklu.

Owe 30 uczestniczących osób stanowić będzie stały zespół starannie dobranych ludzi wyłoniony na drodze wielostopniowego castingu spośród setek kandydatów.

W programie będą wygłaszać swe poglądy w wyrazistej, skondensowanej formie, komentować bieżące wydarzenia, dzielić się swymi doświadczeniami i dyskutować między sobą.

Zatem „Polacy” to nowatorski talk show, w którym widownia jest stała i występuje w roli głównej. To cywilizacyjno- społeczna debata, ale nie zamykającą się w kręgu elity mówiącej swym żargonem, a tłumaczącą sens ideowych sporów na język zrozumiały dla szerokiej widowni i na codzienność każdego z nas. W formie widowiska – którego głównym uczestnikiem i podmiotem są właśnie… Polacy.

d48vbow
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d48vbow