Trwa ładowanie...
d38jopn
Aktualności

Posłuchaj Eddiego Veddera w dziczy

Share
Posłuchaj Eddiego Veddera w dziczy
d38jopn

We wrześniu ukaże się soundtrack do filmu "Into The Wild" Seana Penna. Fragmentu muzyki, którą skomponował Eddie Vedder z Pearl Jam można już posłuchać w sieci.

Na oficjalnej stronie filmu znaleźć można odnośnik do soundtracku. Na razie wybrzmiewa singlowy numer "Hard Sun", który stanowi cover utworu autorstwa twórcy ze Seattle, Gordona Petersona. W piosence poza Vedderem śpiewa także Corin Tucker z Sleater-Kinney.

Obraz zrealizowany na podstawie powieści Johna Krakauera ukazuje losy absolwenta college'u z 1992 roku, który pozbywa się całego swojego dobytku i wyrusza autostopem na Alaskę, aby żyć w zgodzie z naturą. W filmie występują Emile Hirsch, Vince Vaughn, Kristen Stewart, Jena Malone, William Hurt, Catherine Keener i Marcia Gay Harden. W roli epizodycznej pojawi się także frontman Pearl Jam.

Scenariusz napisał Sean Penn. Premierę produkcji w USA wyznaczono na 21 września.

Veddera można było podziwiać w kinie w skromnej roli w obrazie "Samotnicy" z Mattem Dillonem, Bridget Fondą i Campbellem Scottem. Dyskografię kapeli z Seattle zamyka longplay "Pearl Jam" z maja 2006 roku.

Vedder i Penn współpracowali już przy okazji filmów "Sam" oraz "Przed egzekucją".

d38jopn

Podziel się opinią

Share
d38jopn
d38jopn