Trwa ładowanie...
d4iuu6g

Prawdziwa historia człowieka, który skrywał największe tajemnice III Rzeszy. "Kryptonim HHhH" już w kinach

Każda władza potrzebuje kogoś, kto pozostanie w cieniu i zadba o jej największe tajemnice. Rosamund Pike, Jason Clarke i Mia Wasikowska w trzymającej w napięciu opowieści o Reinhardzie Heydrichu, człowieku, który skrywał najważniejsze tajemnice III Rzeszy. "Kryptonim HHhH" już w kinach!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jason Clarke/HEYDRICH
Jason Clarke/HEYDRICH (Materiały prasowe)
d4iuu6g

Prawdziwa historia człowieka, który skrywał największe tajemnice III Rzeszy. Każda władza potrzebuje kogoś, kto pozostanie w cieniu i zatroszczy się o jej sekrety. Reinhard Heydrich skrycie pracuje nad stworzeniem siatki szpiegowskiej na ogromną skalę. W tajemnicy powstaje tajna organizacja, która zmieni bieg historii i wpłynie na losy milionów. Ale człowiek, w którego rękach spoczywają niebezpieczne tajemnice, staje się zagrożeniem również dla swoich przywódców.

Zobacz zwiastun filmu "Kryptonim HHhH":

"Kryptonim HHhH" to thriller rozgrywający się w czasach II wojny światowej. Reżyserem filmu jest Cédric Jimenez ("Marsylski łącznik"), a scenariusz powstał na podstawie bestsellerowej powieści Laurenta Bineta "HHhH. Zamach na kata Pragi", za którą autor otrzymał w 2010 roku Nagrodę Goncourtów. W filmie wystąpili Rosamund Pike, Jason Clarke i Mia Wasikowska.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
d4iuu6g

Podziel się opinią

Share
d4iuu6g
d4iuu6g