Trwa ładowanie...

Prima Aprilis: które wiadomości zmyśliliśmy?

Share
Prima Aprilis: które wiadomości zmyśliliśmy?
d8ngtur

1 kwietnia jest dniem żartów i dowcipnego oszukiwania bliźnich. Jest to jeden z dni w roku, kiedy psikusy są jak najbardziej wskazane. Czy udało Wam się kogoś nabrać w tym dniu? Zdaje się, że naszej redakcji również udało się wprowadzić niektórych w błąd. Które wczorajsze wiadomości nie były prawdziwe?

Zacznijmy od Kasi Cichopek, która urodzi bliźniaki i nada im imiona Marcin oraz Rafał na cześć swych serialowych kolegów. Informacja ta jest oczywiście zmyślona. Podobnie w przypadku newsa o zakończeniu "Klanu". Losy Lubiczów z pewnością będziemy oglądać jeszcze długo.

*Wyciek do internetu zakończenia serialu "Lost: Zagubieni"Wyciek do internetu zakończenia serialu "Lost: Zagubieni"* to także żart. Opis fabuły ostatniego sezonu tego serialu to wytwór wyobraźni redakcji serwisu. Choć kto wie, może rzeczywiście któryś z naszych pomysłów okaże się prawdziwy?

Na zakończenie wiadomość o najpopularniejszych z Naszej-Klasy, którzy trafią do talk-show. Program telewizyjny związany z tą stroną społecznościową rzeczywiście powstanie. Jednak informacja jakoby były do niego zapraszane osoby z największą ilością znajomych jest oczywiście przez nas zmyślona.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d8ngtur

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8ngtur
d8ngtur