Trwa ładowanie...
d2qo727
Aktualności

Prince na planie "Jess i chłopaki"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prince na planie "Jess i chłopaki"
d2qo727

Do sieci trafiła pierwsza fotografia z planu zdjęciowego specjalnego odcinka serialu "Jess i chłopaki" z udziałem Prince'a.

Muzyk jest wielkim fanem komediowej serii, zaproponował więc twórcom, by nakręcili odcinek skupiony wokół niego. Dokładniej, będzie to opowieść o słynnych przyjęciach, jakie twórca "Pruple Rain" urządza w swej rezydencji. Epizod zostanie wyemitowany 2 lutego, tuż po rozgrywkach SuperBowl.

Pierwsze zdjęcie z planu, na którym Prince siedzi pomiędzy Jess (Zooey Deschanel) i Nickiem (Jake Johnson) na ławce, można zobaczyć pod tym adresem.

d2qo727

Kilka dni temu komediowy talent twórcy hitu "Purple Rain" chwalił producent serialu. - Prince jest zabawny w autentyczny sposób - przyznał Dave Finkel. - Ma bardzo ciche i cierpkie poczucie humoru, ale bardzo skuteczne. W odcinku z jego udziałem jest scena, w której siedzi pomiędzy Jess i Nickiem na ławce. Trwa cicha kłótnia, a on po prostu między nimi siedzi i próbuje wybadać, o co chodzi. Brzmi banalnie, ale wyszło tak śmiesznie, że wszystkim pospadały kapcie. Ten facet ma szalony instynkt komediowy.

Przypomnijmy, że bohaterką cyklu "Jess i chłopaki" jest porzucona przez chłopaka, młoda nauczycielka Jess (Zooey Deschanel), która wprowadza się do mieszkania zamieszkiwanego przez trzech obcych jej mężczyzn. Nowi koledzy pomagają jej odnaleźć siebie oraz prawdziwą miłość.

Dorobek Prince'a zamyka longplay "20Ten" z lipca 2010 roku. W 2013 roku wokalista i gitarzysta opublikował serię singli w ramach projektu 3rdEyeGirl.

d2qo727

Podziel się opinią

Share

d2qo727

d2qo727