Trwa ładowanie...
d2t9lqd
Aktualności

Prince śmieszy do łez

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prince śmieszy do łez
d2t9lqd

Prince to nieoszlifowany talent komiczny.

Wokalista wystąpił niedawno gościnnie w serialu "Jess i chłopaki". Artysta sam zgłosił się na ochotnika, bo jest wielkim fanem cyklu, a twórcy przystali na jego propozycję.

- Prince jest zabawny w autentyczny sposób - przyznał producent Dave Finkel. - Ma bardzo ciche i cierpkie poczucie humoru, ale bardzo skuteczne. W odcinku z jego udziałem jest scena, w której siedzi pomiędzy Jess i Nickiem na ławce. Trwa cicha kłótnia, a on po prostu między nimi siedzi i próbuje wybadać, o co chodzi. Brzmi banalnie, ale wyszło tak śmiesznie, że wszystkim pospadały kapcie. Ten facet ma szalony instynkt komediowy.

d2t9lqd

Przypomnijmy, że bohaterką cyklu "Jess i chłopaki" jest porzucona przez chłopaka, młoda nauczycielka Jess (Zooey Deschanel), która wprowadza się do mieszkania zamieszkiwanego przez trzech obcych jej mężczyzn. Nowi koledzy pomagają jej odnaleźć siebie oraz prawdziwą miłość.

Dorobek Prince'a zamyka longplay "20Ten" z lipca 2010 roku. W 2013 roku wokalista i gitarzysta opublikował serię singli w ramach projektu 3rdEyeGirl.

d2t9lqd

Podziel się opinią

Share
d2t9lqd
d2t9lqd