Trwa ładowanie...
d14bey1

Program TV na 2 maja: "Władza absolutna", "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz" i "Co się stało w Las Vegas" [02-05-2018]

Choć ten dzień nie jest świętem i większość kanałów będzie nadawać standardową tygodniową ramówkę, to jest parę perełek, dla których warto włączyć odbiornik. Kinomaniacy zarwą noc dla "Władzy absolutnej" z Clintem Eastwoodem w roli głównej, a kobiety zadowolą się filmem "Co się stało w Las Vegas"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Film Barei będzie można obejrzeć na kanale Kino Polska
Film Barei będzie można obejrzeć na kanale Kino Polska (Materiały prasowe)
d14bey1

"Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz"

Kultowe kino w kultowej obsadzie. Kto jeszcze nie zna tego filmu, najwyższy czas by nadrobił zaległości. Bareja stworzył film, który śmieszył w latach 70 jak i dziś. Dyrektor Krzakoski (Krzysztof Kowalewski) dowiaduje się, że poznana przez niego we Francji kobieta jest z nim w ciąży. Co gorsze jest ona córką znanego dygnitarza, więc Krzakoski postanawia się rozwieść. Ale aby tego dokonać, musi udowodnić zdradę żonie Annie (Ewa Wiśniewska). W tym celu zatrudnia kolegę z lat szkolnych jako fotografa. Ten dwoi się i troi, aby udowodnić winę niewinnej kobiecie. A ciąża staje się coraz bardziej widoczna...

"Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz" - Kino Polska 20.00

d14bey1

"Władza absolutna"

Dla tego filmu, warto zarwać noc, bo pełno w nim wielkich nazwisk. Włamywacz-weteran, Luther Whitney (Clint Eastwood) ma zamiar godnie zakończyć złodziejską karierę. Decyduje się na jeszcze jeden - już ostatni - wielki skok, który swoim zwyczajem przygotowuje w misternie zaplanowanych szczegółach. Zakrada się do posiadłości Waltera Sullivana (E.G. Marshall), polityka i jednego z najbogatszych mieszkańców Waszyngtonu. Tam jednak widzi małżonkę Sullivana w niedwuznacznej sytuacji. Przez przypadek Luther wdaje się w szamotaninę, z kochankiem, na wskutek czego, żona bogacza ginie. Agenci oraz szefowa służb Białego Domu, preparują na użytek prasy wersję - z włamywaczem jako zabójcą. Tymczasem Luther kradnie narzędzie zbrodni. Prowadzący śledztwo detektyw Seth Frank (Ed Harris) domyśla się, że włamania mógł dokonać tylko wykwalifikowany złodziej. Układa listę podejrzanych, a Luther zajmuje na niej czołowe miejsce.

"Władza absolutna" TVN 7 23.50

"Co się zdarzyło w Las Vegas"

d14bey1

Dla tych, co chcą spędzić majówkę na luzie, proponujemy uroczą komedię z Cameron Dian i Ashtonem Kutcherem w rolach głównych. Po szalonej nocy w Las Vegas para nieznajomych budzi się w hotelowym pokoju jako małżeństwo. Na drugi dzień, oby dwoje zgodnie stwierdzają, że muszą się rozwieść lub unieważnić małżeństwo. Los jednak ma wobec nich inne plany. Bo oby dwoje wygrywają 3 mln dol., którymi będą musieli się podzielić. Choć nie jest to kino ambitne, to przecież łatwiej się przy nim odprężyć i zachłysnąć widokami miasta, w którym jedni przegrywają cały dobytek życia, a inni wygrywają los na loterii.

"Co się wydarzyło w Las Vegas" TVP 2 20.10

"Ucho prezesa" i "Miłość wagi ciężkiej"

Telewizja WP rano zaprezentuje ironiczny serial kochany przez Polaków. Powtórkowy odcinek "Ucha Prezesa" zostanie wyemitowany o 8.25. Potem natomiast będzie można obejrzeć pierwszy odcinek nowej dokumentalnej serii "Jak zarobić na remoncie". Zarobienie na remoncie domu lub mieszkania wydaje się prostą sprawą - wystarczy tanio kupić lokum, szybko je wyremontować i sprzedać z zyskiem. Jednakże na osoby, które dopiero stawiają pierwsze kroki w tym biznesie, czyha wiele pułapek. Egypt Sherrod, który jest specjalistą od obrotu nieruchomościami, służy im radą i doświadczeniem, pomagając omijać wszelkie mielizny.

"Miłość wagi ciężkiej" - Telewizja WP 23.00

d14bey1

Podziel się opinią

Share
d14bey1
d14bey1