Trwa ładowanie...
program telewizyjny
02-05-2018 07:00

Program TV na 2 maja: "Władza absolutna", "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz" i "Co się stało w Las Vegas" [02-05-2018]

Choć ten dzień nie jest świętem i większość kanałów będzie nadawać standardową tygodniową ramówkę, to jest parę perełek, dla których warto włączyć odbiornik. Kinomaniacy zarwą noc dla "Władzy absolutnej" z Clintem Eastwoodem w roli głównej, a kobiety zadowolą się filmem "Co się stało w Las Vegas"

Share
Program TV na 2 maja: "Władza absolutna", "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz" i "Co się stało w Las Vegas" [02-05-2018]Źródło: Materiały prasowe
d1hlh0d

"Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz"

Kultowe kino w kultowej obsadzie. Kto jeszcze nie zna tego filmu, najwyższy czas by nadrobił zaległości. Bareja stworzył film, który śmieszył w latach 70 jak i dziś. Dyrektor Krzakoski (Krzysztof Kowalewski) dowiaduje się, że poznana przez niego we Francji kobieta jest z nim w ciąży. Co gorsze jest ona córką znanego dygnitarza, więc Krzakoski postanawia się rozwieść. Ale aby tego dokonać, musi udowodnić zdradę żonie Annie (Ewa Wiśniewska). W tym celu zatrudnia kolegę z lat szkolnych jako fotografa. Ten dwoi się i troi, aby udowodnić winę niewinnej kobiecie. A ciąża staje się coraz bardziej widoczna...

d1hlh0d

"Władza absolutna"

Dla tego filmu, warto zarwać noc, bo pełno w nim wielkich nazwisk. Włamywacz-weteran, Luther Whitney (Clint Eastwood) ma zamiar godnie zakończyć złodziejską karierę. Decyduje się na jeszcze jeden - już ostatni - wielki skok, który swoim zwyczajem przygotowuje w misternie zaplanowanych szczegółach. Zakrada się do posiadłości Waltera Sullivana (E.G. Marshall), polityka i jednego z najbogatszych mieszkańców Waszyngtonu. Tam jednak widzi małżonkę Sullivana w niedwuznacznej sytuacji. Przez przypadek Luther wdaje się w szamotaninę, z kochankiem, na wskutek czego, żona bogacza ginie. Agenci oraz szefowa służb Białego Domu, preparują na użytek prasy wersję - z włamywaczem jako zabójcą. Tymczasem Luther kradnie narzędzie zbrodni. Prowadzący śledztwo detektyw Seth Frank (Ed Harris) domyśla się, że włamania mógł dokonać tylko wykwalifikowany złodziej. Układa listę podejrzanych, a Luther zajmuje na niej czołowe miejsce.

"Co się zdarzyło w Las Vegas"

d1hlh0d

Dla tych, co chcą spędzić majówkę na luzie, proponujemy uroczą komedię z Cameron Dian i Ashtonem Kutcherem w rolach głównych. Po szalonej nocy w Las Vegas para nieznajomych budzi się w hotelowym pokoju jako małżeństwo. Na drugi dzień, oby dwoje zgodnie stwierdzają, że muszą się rozwieść lub unieważnić małżeństwo. Los jednak ma wobec nich inne plany. Bo oby dwoje wygrywają 3 mln dol., którymi będą musieli się podzielić. Choć nie jest to kino ambitne, to przecież łatwiej się przy nim odprężyć i zachłysnąć widokami miasta, w którym jedni przegrywają cały dobytek życia, a inni wygrywają los na loterii.

"Ucho prezesa" i "Miłość wagi ciężkiej"

Telewizja WP rano zaprezentuje ironiczny serial kochany przez Polaków. Powtórkowy odcinek "Ucha Prezesa" zostanie wyemitowany o 8.25. Potem natomiast będzie można obejrzeć pierwszy odcinek nowej dokumentalnej serii "Jak zarobić na remoncie". Zarobienie na remoncie domu lub mieszkania wydaje się prostą sprawą - wystarczy tanio kupić lokum, szybko je wyremontować i sprzedać z zyskiem. Jednakże na osoby, które dopiero stawiają pierwsze kroki w tym biznesie, czyha wiele pułapek. Egypt Sherrod, który jest specjalistą od obrotu nieruchomościami, służy im radą i doświadczeniem, pomagając omijać wszelkie mielizny.

"Miłość wagi ciężkiej" - Telewizja WP 23.00

d1hlh0d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1hlh0d
d1hlh0d