Trwa ładowanie...

Program TV na czwartek (6.12.18 r.). Co obejrzeć w Mikołajki?

Program TV na czwartek 6 grudnia – czas na Mikołajki! Sprawdź co dzisiaj warto obejrzeć w telewizji.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Program TV na czwartek (6.12.18 r.). Co obejrzeć w Mikołajki? Źródło: Materiały prasowe
d3yl1fu
d3yl1fu

Program TV na czwartek (6.12.18 r.):

Trolle (film animowany)
– 20:05 POLSAT

Trolle to wesołe, rozśpiewane i bajecznie kolorowe stworki, które żyją w barwnym lesie. Żaden nie ma pojęcia, jak wygląda otaczający ich świat. Właściwe im pozytywne nastawienie w największym stopniu przejawia Poppy. Jej beztroska i radość udziela się każdemu, poza Mrukiem. Troll uważa bowiem, że jego pobratymcom grozi niebezpieczeństwo. Słowa te sprawdzają się, gdy wioskę sympatycznych stworzonek odnajdują ich najwięksi wrogowie, Bergeni. Wszyscy przyjaciele Poppy zostają porwani, a ona musi wyruszyć na ratunek. Towarzyszy jej Mruk, który niechętnie opuszcza swój dom.

Charlie St. Cloud (melodramat) – 20:00 TVN 7

Charlie St. Cloud jest świetnym żeglarzem. On i jego młodszy brat Sam są wychowywani przez samotną matkę. Zżyci ze sobą chłopcy osiągają sukcesy w wyścigach żaglówek. Pewnego wieczoru dochodzi do tragedii. Sam ginie na miejscu w wypadku samochodowym. Charlie zostaje uratowany przez zdeterminowanego ratownika medycznego. Bycie na granicy światów odciska jednak piętno w umyśle Charliego. Na pogrzebie dostrzega on ducha brata. Obaj składają sobie przyrzeczenie. Mają spotykać się wieczorami na cmentarzu. Mijają lata. Charlie zatrudnia się na cmentarzu w roli dozorcy aby móc być bliżej Sama. Widuje go każdego wieczoru. Dostrzega również duchy innych zmarłych. Pewnego dnia do miasteczka przyjeżdża koleżanka Charliego ze szkoły, Tess. Łączy ich wspólna pasja żeglarska. W młodym mężczyźnie budzą się uczucia sprzed lat. Rozdarty pomiędzy daną bratu kiedyś obietnicą, że nigdy go nie opuści, a fascynacją piękną kobietą, staje przed trudną decyzją.

Firmowa Gwiazdka (komedia)
– 20:00 TV Puls

Clay Vanstone (T.J. Miller) to dyrektor oddziału firmy z poważnymi problemami. Postanawia ocalić swoich pracowników, gdy prezes firmy, Carol (Jennifer Aniston), a zarazem jego siostra, grozi zamknięciem filii. Mężczyzna z pomocą współpracownika Josha (Jason Bateman) organizuje przyjęcie bożonarodzeniowe, które liczy, że pozwoli mu zdobyć ważnego klienta. Świąteczna impreza szybko wymyka się spod kontroli.

Zły Mikołaj (komedia) – 20:00 Paramount Channel

Zgorzkniały oszust - niegdyś spec od otwierania sejfów - Willie Soke (Billy Bob Thornton) przed Bożym Narodzeniem dorabia jako Święty Mikołaj w centrach handlowych. Nadużywa alkoholu, jest opryskliwy, wulgarny i nienawidzi dzieci. Po zamknięciu sklepu Willie i jego pomysłowy wspólnik, karzeł Marcus (Tony Cox), okradają kasę, ulatniają się niezauważeni i przenoszą się do kolejnego miasta. Tym razem złodzieje docierają do Phoenix w Arizonie i zatrudniają się sklepie Boba Chipeskiego (John Ritter). Czujny właściciel oraz szef ochrony Gin Slagel (Bernie Mac) bacznie obserwują nowych pracowników. Wkrótce Soke nawiązuje w znajomość z mającą słabość do Mikołajów barmanką Sue (Lauren Graham) oraz zaprzyjaźnia się z samotnym, pulchnym 8-latkiem, Thurmanem (Brett Kelly). Tymczasem Gin odkrywa zamiary Williego i Marcusa. Grożąc ich wydaniem, domaga się połowy łupu. Od tej pory sprawy niezmiernie się komplikują... Za swoją kreację Billy Bob Thornton został wyróżniony nominacją do Złotego Globu.

Miś (komedia) – 20:00 Kino Polska

Ryszard Ochódzki (Stanisław Tym), prezes klubu sportowego "Tęcza", szykuje się do wyjazdu do Londynu. Niestety, zostaje zatrzymany na granicy, gdyż w jego paszporcie brakuje kilku kartek. Ochódzki podejrzewa, że dokument zniszczyła jego żona, Irena (Barbara Burska), która najprawdopodobniej chciała opóźnić jego wyjazd i dotrzeć do Londynu przed nim. Małżonkowie założyli bowiem przed laty konto w jednym z tamtejszych banków. Ponieważ niedawno się rozstali, całą sumę zagarnie teraz ten, kto pierwszy dotrze nad Tamizę. Ochódzki nie zamierza się jednak łatwo poddawać i wszelkimi sposobami usiłuje udaremnić plan małżonki. Z pomocą znajomego reżysera próbuje znaleźć sobowtóra, żeby na jego nazwisko wyrobić nowy paszport. Prześmiewczy film Barei, uważany za jedną z najlepszych polskich komedii, dowcipnie prezentuje niezliczone absurdy codzienności przełomu lat 70. i 80.

Ted (komedia) – 21:50 TVN Fabuła

W dzieciństwie John Bennett pragnął, żeby jego pluszowy miś Ted ożył. Marzenie to się spełniło. Ukochana zabawka dorosła razem ze swoim opiekunem. Teraz wierni przyjaciele, John i Ted, spędzają razem czas głównie na zabawie, piciu piwa i wypróbowywaniu różnego rodzaju używek. Ich beztroskie życie kończy się jednak, gdy John znajduje sobie dziewczynę. Lori szybko zaczyna mieć dosyć pyskatego pluszaka, sprowadzającego do domu głośne towarzyszki. Gdy zbliża się kolejna rocznica związku pary, dziewczyna ma nadzieję, że ukochany w końcu jej się oświadczy. Zdaje sobie jednak sprawę, że to prawdopodobnie nie nastąpi, dopóki w ich życiu jest Ted. Ukochana stawia Johnowi ultimatum - przyjaciel z dzieciństwa albo ona.

Źródło: tv.wp.pl

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3yl1fu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3yl1fu