Trwa ładowanie...
d1147mf

"Psy 3". Bogusław Linda i Cezary Pazura nie wystąpią w rolach głównych

"Psy 3. W imię zasad" to jedna z najgłośniejszych produkcji ostatnich lat. Polacy z niecierpliwością czekają na kontynuacje serii, której wizytówką bez wątpienia są Bogusław Linda i Cezary Pazura. Okazało się, że aktorzy nie odegrają głównych ról w nowej produkcji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Psy 3" to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier przyszłego roku.
"Psy 3" to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier przyszłego roku. (ONS.pl)
d1147mf

"Psy" (1992) w reżyserii Władysława Pasikowskiego to kultowy klasyk cytowany do dziś. Odtwórcami głównych ról byli Bogusław Linda i Cezary Pazura, więc nikt nie wyobrażał sobie kontynuacji serii bez Franz Maurera i Waldemara Morawieca. Gwiazdy pojawią się w filmie "Psy 3. W imię zasad" jednak nie wystąpią w rolach głównych.

ZOBACZ TEŻ: Bogusław Linda o Wieniawie w "Kobietach Mafii": "Jest genialną piosenkarką"

Jeszcze niedawno Cezary Pazura zapewniał wszystkich, że scenariusz najnowszej produkcji jest na najwyższym poziomie i trzyma w napięciu do ostatniej minuty. Teraz zdradza, że to nie on będzie tytułowym "psem". Czy to dobra decyzja Pasikowskiego?

d1147mf

"Psy 3. W imię zasad" – kogo zobaczymy w rolach głównych?

Nowe pokolenie psów to rozchwytywany ostatnio Marcin Dorociński oraz Sebastian Fabijański, czyli ulubieniec Patryka Vegi. Na szczegóły trzeba jeszcze poczekać, nie wiadomo w kogo dokładnie wcielą się aktorzy.

Przypominamy, że akcja filmu "Psy 3. W imię zasad" rozgrywa się 25 lat po wydarzeniach z pierwszej części produkcji. Franz Maurer, po wyjściu z więzienia, musi odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Pomoże mu w tym stary znajomy – Waldemar Morawiec.

Ogólnopolska premiera "Psów 3. W imię zasad" odbędzie się 17 stycznia 2020 roku.

d1147mf

Podziel się opinią

Share

d1147mf

d1147mf