Trwa ładowanie...

Rogalska straci pracę przez Zielińską?

Share
Rogalska straci pracę przez Zielińską?
Źródło: Kapif.pl
d2ucj4k

[

]( http://www.efakt.pl/Gwiazdy,kategoria,18.html )
Katarzyna Zielińska prawdopodobnie zniknie z programu "Kocham cię Polsko". Jeśli tak się stanie, z show może pożegnać się też Marzena Rogalska.

d2ucj4k

Już wiosną będziemy mogli obejrzeć nowe odcinki programu „Kocham cię Polsko”. Nie wiadomo tylko, czy drużynami wciąż będą dowodzić Katarzyna Zielińska (31 l.) i Marzena Rogalska (40 l.).

Jak się dowiedzieliśmy, kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia odbyły się castingi na nowych kapitanów drużyn. Jak się plotkuje, teraz zamiast dwóch pań, będzie dwóch panów. Podobno najlepiej podczas przesłuchań wypadli Krzysztof Respondek (41 l.) i Krzysztof Hanke (53 l.). – Panowie świetnie sprawdzili się podczas zdjęć próbnych. Byli zabawni i – jak zawsze, naturalni – tłumaczy nasz informator.

Dlaczego postanowiono zmienić kapitanów drużyn? Nieoficjalnie mówi się, że władze stacji nie były zadowolone z Zielińskiej. Osoba pracująca przy programie zdradza nam jednak, że postanowiono po prostu odświeżyć program. – Kaśka i Marzena świetnie sprawdzały się w swoich rolach. Ale programy tego typu trzeba od czasu do czasu uatrakcyjniać – stąd eksperymentalne castingi – wyjaśnia nasz rozmówca. Nie wiadomo jednak na 100 proc., czy jakiekolwiek zmiany zostaną wprowadzone. Jak udało się nam dowiedzieć, producenci wciąż się nad tym zastanawiają.

Nawet jeśli obie gwiazdy opuszczą dwójkowy show, nie zostaną na lodzie. Zielińska jest gwiazdą serialu „Barwy szczęścia”. Ostatnio możemy oglądać ją również w „Domu nad rozlewiskiem”, w którym wciela się w lekarkę Lisowską. Rogalska natomiast wspólnie z Łukaszem Nowickim (37 l.) prowadzi „Pytanie na śniadanie!”. Dodatkowo Marzena jest też gospodynią programu „Dzieciaki górą”. Pewne jest jedno. Gospodarzem „Kocham cię Polsko” nadal będzie Maciej Kurzajewski (37 l.).

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

Górniak otworzy szkołę śpiewu

d2ucj4k
d2ucj4k
d2ucj4k