Trwa ładowanie...

Ruszyła przedsprzedaż biletów na "Hobbit: Bitwa pięciu armii" w Cinema City

Share
Ruszyła przedsprzedaż biletów na "Hobbit: Bitwa pięciu armii" w Cinema CityŹródło: Facebook
d4dgqs9

18 grudnia ruszyła przedsprzedaż biletów na *"Hobbit: Bitwa pięciu armii" do wszystkich kin Cinema City w Polsce. Najnowsza produkcja Petera Jacksona to jedna z najbardziej niesamowitych ekranizacji w historii kina i największe filmowe wydarzenie tego roku! Pokazy przedpremierowe w Cinema City rozpoczną się już 25 grudnia.*

Premiera filmu Hobbit: Bitwa pięciu armii to jedna z najdłużej wyczekiwanych premier tego roku. Na ekranach kin będziemy świadkami największej sceny walki w historii światowej kinematografii! W potężnej batalii zmierzą się ze sobą oddziały pięciu armii, zrzeszonych pod banderami sił zła i obrońców światła. To także ostatnia część przygody ze Śródziemiem, jak mówi sam reżyser - dlatego tym bardziej warto obejrzeć ostatni rozdział trylogii w kinie. Pierwsze przedpremierowe pokazy filmu w kinach Cinema City odbędą się 25 grudnia, a regularne seanse startują dzień później. Jednak już od 18 grudnia można nabyć bilety na to wyjątkowe wydarzenie!

Przedpremierowe pokazy filmu Hobbit: Bitwa pięciu armii odbędą się we wszystkich kinach Cinema City już 25 grudnia. Regularne seanse w kinach Cinema City od 26 grudnia.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d4dgqs9

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dgqs9
d4dgqs9