Trwa ładowanie...
07-07-2006 14:15

S@motność w sieci - multimedialny film, multimedialna strona internetowa

S@motność w sieci - multimedialny film, multimedialna strona internetowa
d4i3q8n
d4i3q8n

W 2001 roku na rynku wydawniczym pojawiła się powieść Janusza L. Wiśniewskiego pt.: "S@motność w sieci". W 2006 roku pojawi się natomiast ekranizacja tej bestsellerowej powieści. A już dziś mamy zaszczyt zaprezentować Wam stronę internetową filmu.

S@motność w sieci to nie tylko opowieść o współczesnym świecie Internetu, wirtualnych sklepów i sms-ów, ale przede wszystkim klasyczna historia o miłości, tej jednej, wymarzonej, która wzrusza do łez.

- W sieci, jak w filmie - za prawdziwe uznajemy to, co wydaje nam się szczere - mówi reżyser filmu, Witold Adamek.

Setki tysięcy czytelników 'S@motności sieci' uwierzyło w emocje bohaterów powieści, bo odnalazło je w sobie samych. Taki też będzie film - różnorodny, bogaty w efekty wizualne i nowoczesne rozwiązania techniczne - ale przede wszystkim szczery. Bo mimo całej współczesnej wymowy, 'S@motność w sieci' jest uniwersalną, powszechnie zrozumiałą opowieścią o tym, co naprawdę łączy ludzi, o miłości..

d4i3q8n

W przypadku S@motności w sieci nie mogła nie powstać jej strona internetowa. Tak było w przypadku premiery powieści (www.ksiazki.wp.pl/samotnoscwsieci/)
, tak jest i w przypadku jej ekranizacji (www.samotnoscwsieci.wp.pl)
. Oba dzieła objęte zostały patronatem medialnym przez Wirtualną Polskę.

Na stronie www.samotnoscwsieci.wp.pl oprócz opisu postaci i twórców filmu znajdziesz najnowsze zwiastuny filmu oraz jedyne w sieci zdjęcia z Magdaleną Cielecką i Andrzejem Chyrą w rolach głównych. Przypomniana zostanie również powieść Janusza L. Wiśniewskiego.

Filmowi bohaterowie – Jakub i Ona - rozmawiają ze sobą używając Spika, czyli komunikatora Wirtualnej Polski. Ty również możesz go mieć. Jak zainstalować Spika, jakie ma możliwości techniczne – o tym wszystkim również przeczytasz na stronie internetowej filmu.

Rekordowa sprzedaż powieści "S@motność w sieci", porównywalna tylko z książką "Nigdy w życiu" Katarzyny Grocholi pozwala sądzić, że również kinowe wyniki ich ekranizacji będą zbliżone.

S@motność w sieci w kinach od 15 września pod patronatem medialnym Wirtualnej Polski. Dystrybutorem filmu jest Kino Świat.

d4i3q8n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4i3q8n