Trwa ładowanie...
d3cdylt
Aktualności

Serial Foo Fighters w polskim HBO

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Serial Foo Fighters w polskim HBO
d3cdylt

8 grudnia w HBO GO, a od 7 stycznia na antenie HBO 2 będzie można oglądać serial "Sonic Highways", którego twórcą i pomysłodawcą jest Dave Grohl, lider Foo Fighters.

Nagrywając album "Sonic Highways", popularna amerykańska grupa rockowa Foo Fighters odwiedziła osiem legendarnych studiów nagraniowych w ośmiu miastach Ameryki: Chicago, Austin, Nashville, Los Angeles, Seattle, Nowym Orleanie, Waszyngtonie i Nowym Jorku. W każdym z nich muzycy nagrali jedną piosenkę, inspirowaną historią danego studia i miasta.

Dopełnieniem muzyki Foo Fighters są wywiady z muzykami i producentami pracującymi w każdym ze studiów. W serialu, obok członków zespołu Foo Fighters, pojawiają się przedstawiciele amerykańskiej muzyki rozrywkowej: Dolly Parton, Ian MacKaye, znany między innymi z zespołów Fugazi i Minor Threat, Paul Stanley z grupy Kiss, Nancy Wilson z zespołu Heart i wielu innych.

d3cdylt

"Foo Fighters: Sonic Highways" to fascynująca podróż członków amerykańskiej grupy Foo Fighters przez Stany Zjednoczone i historię współczesnej muzyki popularnej. Członkowie zespołu dzielą się swoimi muzycznymi fascynacjami i jednocześnie składają hołd najwybitniejszym twórcom.

Longplay Foo Fighters miał premierę 10 listopada tego roku.

d3cdylt

Podziel się opinią

Share

d3cdylt

d3cdylt