Trwa ładowanie...
07-08-2015 15:04

"Skazany na śmierć" wróci. To już oficjalne

Share
"Skazany na śmierć" wróci. To już oficjalne
d40f96t

Fox potwierdził pogłoski sprzed kilku tygodni. Michael Scofield i Lincoln Burrows znowu będą uciekać - innymi słowy: trwają przygotowania do realizacji sequela "Skazanego na śmierć".

Plany potwierdziło samo szefostwo Fox Television Group. Dyrektorzy Dana Walden i Gary Newman zapowiedzieli także, że do obsady powróci większość aktorów z oryginału, w tym główne gwiazdy: Wentworth Miller (Scofield) i Dominic Purcell (Burrows). Nad scenariuszem pracuje Paul Scheuring, czyli twórca "Skazanego na śmierć".

Co prawda finał serialu wydawał się dość definitywny, ale nie z takimi drobiazgami telewizja już sobie radziła. - Paul przygotował już bardzo szczegółową i niesamowitą historię, w której znane i lubiane postaci znowu stają się ważne - zapewniają przedstawiciele stacji.

Akcja toczyć się będzie kilka lat po finale "Skazanego?" i dotyczyć będzie kwestii w nim poruszanych. Stacja planuje 10 odcinków, które powinny trafić do widzów najpóźniej w sezonie 2016/2017.

Przypomnijmy, że "Skazany na śmierć" emitowany był w latach 2005-2009. Purcell i Miller są obecnie zajęci pracą nad serialem "Legends of Tomorrow".

d40f96t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40f96t
d40f96t