Trwa ładowanie...

''Southside With You'': John Legend śpiewa dla fikcyjnego Baracka Obamy

Share
''Southside With You'': John Legend śpiewa dla fikcyjnego Baracka Obamy
d3842ne

John Legend zaprezentował piosenkę, którą nagrał do filmu "Southside With You" o pierwszej randce Baracka i Michelle Obamów.

Nagranie nosi tytuł "Start" i można go posłuchać na Spotifyu. https://open.spotify.com/track/65lr2FyG9YyH0fVFTiFUn3 Utwór trafi na soundtrack, którego producentem jest 37-letni wokalista.

- Chciałem napisać coś intymnego, bo cały film taki jest - wyjaśnia artysta. - Chociaż wiodą wielkie życia, ta randka, ten film i oni sami są prości i intymni.

W obrazie pokazana jest pierwsza, całodzienna randka obecnej prezydenckiej pary USA. Do roli pierwszej damy, wówczas Michelle Robinson, zaangażowano Tikę Sumpter. Młodego Baracka Obamę gra Parker Sawyers. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Richard Tanne.

d3842ne

Trailer można obejrzeć pod tym adresem.

Państwo Obama opowiedzieli o swej pierwszej randce podczas kampanii wyborczej w 2012 roku. W 1989 roku para wybrała się do Art Institute of Chicago, na spacer oraz do kina na film "Rób, co należy" Spike'a Lee.

Ostatnia płyta Johna Legenda to "Love in the Future" z sierpnia 2013 roku. Artysta zdobył Oscara za piosenkę "Glory", którą nagrał z Commonem do dramatu "Selma".

d3842ne

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3842ne
d3842ne