Trwa ładowanie...

Spała z Davidem Bowiem i Freddiem Mercurym. Nowa biografia ujawnia nieznane fakty o Carrie Fisher

Gwiazda "Gwiezdnych wojen" miała tylko 17 lat, kiedy wdała się w kolejne romanse z gigantami rocka. Choć jeszcze miesiąc do premiery, w Wielkiej Brytanii już głośno o nowej biografii Carrie Fisher.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Spała z Davidem Bowiem i Freddiem Mercurym. Nowa biografia ujawnia nieznane fakty o Carrie FisherŹródło: East News
dm4paof
dm4paof

Nie trzeba być specjalnym fanem "Gwiezdnych wojen", aby wiedzieć, że Carrie Fisher nigdy nie miała łatwo. Aktorka, która zmarła w grudniu 2016 r., całe życie zmagała się z problemami osobistymi. Choroba afektywna dwubiegunowa, uzależnienie od narkotyków i alkoholu, toksyczna relacja z matką Debbie Reynolds czy w końcu liczne romanse z kolegami z branży.

Swoje osobiste tragedie Fisher opisała w książce "Postcards from the Edge", na podstawie której został zrealizowany film z Meryl Streep i Shirley MacLaine.

W wydanej w listopadzie kolejnej biografii "The Princess Diarist" Fisher przyznała się do trzymiesięcznego romansu z Harrisonem Fordem. Jednak okazuje się, że to nie jedyny kochanek, którego tożsamość aktorka latami ukrywała.

Brytyjski "Daily Mail" donosi, że w najnowszej biografii aktorki autorstwa Darwina Portera i Danfortha Prince'a pojawiają się nieznane wątki z życia Fisher.
Historycy kina opisali m.in. okres, kiedy Carrie Fihser mieszkała w Londynie i uczyła się w Royal Central School of Speech and Drama. Był 1973 r., przyszła aktorka miała 17 lat i romansowała z dwoma gigantami rocka.

dm4paof

Zobacz też: córka Carrie Fisher idzie w jej ślady:

Kochankami młodziutkiej Amerykanki mieli być David Bowie i Freddie Mercury. W tym czasie obaj byli w związkach z innymi kobietami lub mężczyznami, których zdradzili dla nastoletniej Fisher.

Porter i Prince latami wykonali ogromny research. Dotarli do znajomych Fisher, w tym do jej przyjaciółki, zmarłej aktorki Joan Hackett. Filmowa księżniczka Leia opowiedziała jej o kokainowych "zjazdach" Bowiego, wspólnym braniu narkotyków i nocach, podczas których artysta wypłakiwał jej się w ramię.

Kiedy Fisher poznała Freddiego Mercurego, lider Queen był w długoletnim związku z Mary Austin. Nie przeszkadzało mu to we wdawaniu się w kolejne romanse z młodymi chłopakami i dziewczętami. Początkująca aktorka nie chciała się angażować, jednak uległa naciskom muzyka.

dm4paof

Książka "Carrie Fisher & Debbie Reynolds: Princess Leia & Unsinkable Tammy in Hell" zadebiutuje na brytyjskim rynku wydawniczym jeszcze w lipcu tego roku. Ostatni raz na ekranie Carrie Fisher mogliśmy zobaczyć w filmie "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi".

Getty Images
Źródło: Getty Images
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dm4paof
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dm4paof