Trwa ładowanie...
d1k98d8
Aktualności

Spinoff "Harry'ego Pottera" będzie trylogią

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Spinoff "Harry'ego Pottera" będzie trylogią
d1k98d8

*J.K. Rowling zapowiedziała, że powstanie filmowa trylogia w oparciu o "Fantastic Beasts And Where To Find Them", jeden z podręczników Harry'ego Pottera.*

Idąc śladem trzyczęściowego "Hobbita", wytwórnia Warner Bros. zdecydowała się na kolejną serię. Wielbiciele przygód Harry'ego Pottera mieli okazję zapoznać się "Fantastic Beasts And Where To Find Them" po raz pierwszy już przy okazji czytania "Kamienia filozoficznego". Jako osobna publikacja, 54-stronicowa książka ukazała się między 4 a 5 tomem przygód uczniów Hogwartu.

Filmy, które powstaną w oparciu o fantastyczny podręcznik, opowiedzą o magicznych stworach i innych postaciach znanych z mitologii stworzonej przez J.K. Rowling. Nie będzie to ani sequel, ani prequel do serii o czarodzieju z błyskawicą na czole. Akcja pierwszego filmu rozgrywać się będzie w Nowym Jorku na 70 lat przed wydarzeniami z pierwszej części "Harry'ego Pottera".

Jak na razie nie wiadomo kto stanie za kamerą. Rowling pisze scenariusz. Oprócz kinowych produkcji powstanie gra wideo i inne produkty.

d1k98d8

Podziel się opinią

Share

d1k98d8

d1k98d8