Trwa ładowanie...
d472xc7
d472xc7
Aktualności

Strzał w okienko

Share
d472xc7

Żaden inny film nie wpisuje się lepiej w zbliżające się piłkarskie święto. Żaden inny, tylko właśnie „Ona to on” nawiązuje najlepiej do tematu, jaki przez najbliższe dni zaczaruje cały świat. Piłka nożna powinna, więc, jak magnes przyciągnąć do kin wszystkich, którzy nie potrafią ominąć przyjemności, jaką daje im mecz piłkarski. I co ciekawe film ten nie tylko na to pozwala, ale dodatkowo odkrywa ten temat za sprawą płci pięknej, która w każdy możliwy sposób pragnie też grać i nie być dyskryminowana.

„Ona to on” ta zabawna i urocza komedia, która w bardzo oryginalny sposób przedstawia realizowanie marzeń, które zdawać by się mogło, zamknęły się raz na zawsze. A jednak są sposoby na to, aby ominąć zakazy i w nowym wcieleniu zacząć działać na przekór wszystkiemu i wszystkim.

Komedia oryginalna, niebanalna, z pomysłem, po który się rzadko sięga, z takim, którego osobiście nie pamiętam, więc tym bardziej na plus. A to w tym jest zawsze najważniejsze, sięgnąć po taki pomysł, aby było i zabawnie i wesoło, aby fabuła była wysokich lotów i aby była to komedia, godna polecenia innym.

d472xc7

Tylko wtedy jest to film, który spodoba się wszystkim, małym i dużym, tym, co dopiero zaczynają grać w piłkę i tym, którzy już zapomnieli, jak to się robi... Film, w którym płeć piękna ma duże pole do popisu i przyznać trzeba, że wykorzystuje to w odpowiedni sposób. Viola jest nie tylko ładna, ale też jest inteligentna i łudząco podobna do swojego brata, co w pewnym momencie postanawia wykorzystać. Z jakim skutkiem? O tym warto przekonać się samemu i dobrze się bawić.

Powiem jedynie, że sporo się dzieje, ktoś zakochuje się w kimś, ktoś inny polubi kogoś innego i w całym tym zamieszaniu Viola coraz pewniej będzie się czuła, jako jej brat.

Są takie filmy, o których nie trzeba wiele mówić. Proste w formie i treści, nieskomplikowane, lecz jednocześnie miłe i interesujące. Takie właśnie komedia zdobywają widza, zapadają w pamięć przynosząc mu dawkę dobrej zabawy. I tak bez wątpienia powinno być z filmem „Ona to on”.

Strzał w okienko pod koniec filmu godny jest najlepszych z najlepszych, nikt bez wątpienia nie powstydziłby się takiej bramki.

d472xc7

Podziel się opinią

Share
d472xc7
d472xc7