Trwa ładowanie...

„Syrenka i piraci z Kraboidów”: pokochaliśmy ją za „Ulepimy dziś bałwana”. Teraz usłyszymy ją w nowym filmie!

Rozczulała nas piosenką „Ulepimy dziś bałwana” („Kraina lodu”) oraz w oscarowej animacji „Sekrety morza”, gdzie użyczyła głosu Sirszy. Teraz możemy usłyszeć ją ponownie - Malwinka Jachowicz powróciła w bajce „Syrenka i piraci z Kraboidów”. 9-latka będzie dubbingować dziewczynkę o imieniu Tosia, która zaprzyjaźnia się z syrenką Laną.

Share
 „Syrenka i piraci z Kraboidów”: pokochaliśmy ją za „Ulepimy dziś bałwana”. Teraz usłyszymy ją w nowym filmie!
Źródło: Materiały prasowe
d2adf2k

Bohaterki przeżyją razem wiele przygód, ale przede wszystkim mała Tosia dowie się, że w życiu należy kierować się sercem. I że dobro tli się w każdym, nawet w groźnych piratach o bardzo trudnych charakterach. „Syrenka i piraci z Kraboidów” to bajka rekomendowana dla wszystkich rodziców, którzy świadomie wychowują swoje dzieci.

Przygoda rozpoczyna się kiedy dzielna syrenka sprzeciwia się Neptunowi i opusza magiczną głębię oceanu. Od tej pory będzie dowodzić delfinami, uciekać przed piratami oraz uratuje życie małej Tosi. Bohaterki połączy niezwykła przyjaźń, bo obie będą musiały wspólnie pokonać wiele przeciwności losu. Mała syrenka udowodni, że bycie wrażliwym na świat i ludzi stanowi o prawdziwej sile, a Tosia dzięki niej przekona się, że każdy może codziennie zmieniać świat na lepszy.

d2adf2k

Dobrą zabawę dla małych widzów gwarantuje doskonale poprowadzony dubbing. Reżyserem jest Agnieszka Matysiak, która ma za sobą pracę przy tak doskonałych filmach jak „Gdzie jest Dory”, „Hotel Transylwania 2”, „Shrek Forever” „Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II” czy „Kung Fu Panda”.

Malwinę Jachowicz poza „Krainą lodu” i „Sekretami morza” mogliśmy usłyszeć także w takich filmach jak „Kacper i Emma - najlepsi przyjaciele”, „Sawa - mały wielki bohater” oraz „Sonia śpi gdzie indziej”.

„Syrenka i piraci z Kraboidów” już w kinach.

d2adf2k

Podziel się opinią

Share
d2adf2k
d2adf2k