Trwa ładowanie...
10-03-2006 11:34

Szefowa kuchni Catherine Zeta-Jones

Szefowa kuchni Catherine Zeta-Jones
d2hui0f
d2hui0f

Catherine Zeta-Jones na potrzeby nowej roli w romantycznej komedii "Mostly Martha" przez tydzień pracowała w jednej z nowojorskich restauracji.

- Dużo pracowała w kuchni, piekła, smażyła i gotowała - powiedział szef kuchni restauracji "Fiamma" na Manhattanie, Michael White. - Świetnie sobie radzi z zastawą. Dobrze pracuje.

Przez jeden wieczór aktorka wykonywała również obowiązki kelnerki. - Kilka osób zwróciło jej uwagę, że jest bardzo podobna do tej aktorki, Catherine Zety-Jones - opowiada White. - Odpowiadała im, że ciągle słyszy takie uwagi.

Film będzie przeróbką niemieckiego przeboju z 2001 roku. "Bella Martha", bo tak brzmi tytuł filmu w oryginale, opowiada o pewnej kucharce, a raczej szefowej kuchni, której geniusz objawia się w wymyślaniu nowych przepisów i gotowaniu wyszukanych potraw. Niestety wszystko inne, w szczególności jej życie osobiste to katastrofa. Gdy w wypadku samochodowym ginie siostra bohaterki Martha musi zaopiekować się osieroconym siostrzeńcem. Na dodatek teraz będzie musiała na swoje miejsce zatrudnić szefa kuchni. Mowy kucharz okaże się jednak tym czego Martha szukała od dłuższego czasu, choć jeszcze o tym nie wiedziała.

d2hui0f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hui0f