Trwa ładowanie...
d122ymm

"Szybcy i wściekli 9": pierwszy zwiastun to nie wszystko. Gwiazdy dadzą koncert

"Szybcy i wściekli 9" to film, o którym wciąż wiadomo bardzo niewiele. Znamy obsadę i datę premiery, ale dopiero pierwszy zwiastun dostarczy nam konkretnych informacji. Premierze zwiastuna będzie towarzyszyło wyjątkowe wydarzenie muzyczne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"F9" wyreżyserował Justin Lin, który pracował też nad ostatnią częścią z Paulem Walkerem
"F9" wyreżyserował Justin Lin, który pracował też nad ostatnią częścią z Paulem Walkerem (Materiały prasowe)
d122ymm

"F9", jak mówi się oficjalnie o dziewiątej części "Szybkich i wściekłych", wjedzie do kin dopiero w maju 2020 r. Teraz zapowiedziano, że 31 stycznia możemy się spodziewać pierwszego zwiastuna, a także koncertu z udziałem gwiazd zasilających obsadę. Jeżeli planujecie spędzać koniec stycznia w Miami i lubicie "Szybkich i wściekłych", możecie walczyć o miejsce pod sceną.

31 stycznia 2020 r. – właśnie tego dnia odbędzie się oficjalny pokaz zwiastuna "Szybkich i wściekłych 9", połączony z występami na żywo. Na liście występujących artystów znalazła się Carbi B, która niedawno została włączona do obsady "dziewiątki". Szczęśliwcy zobaczą też na żywo Wiza Khalifę, autora kilku hitów ze ścieżek dźwiękowych "Szybkich i wściekłych" i Ludacrisa, który pojawia się w serii od czasu "Za szybkich, za wściekłych" (2003).

d122ymm

Będzie też Charlie Puth, znany z kawałka "See You Again" ("Szybcy i wściekli 7") i Ozuna, kolejny piosenkarz, którego zobaczymy w nadchodzącej dziewiątej części serii.

Aby ubiegać się o bilet na koncert z udziałem gwiazd obsady, wystarczy zgłosić się przez tę stronę.

Przypomnijmy, że projekt "F9" będzie kontynuacją "The Fate of the Furious" ("Szybcy i wściekli 8") z 2017 r. O fabule oficjalnie nic nie wiadomo, ale znamy za to znaczną część obsady. Poza wymienionymi wyżej gwiazdami w filmie pojawi się Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Jordan Brewster, Charlize Theron, Helen Mirren, John Cena i Michael Rooker.

d122ymm

W fotelu reżysera zasiadł Justin Lin, który wyreżyserował już cztery filmy z serii (od "Tokio Drift" do "Szybcy i wściekli 6"). Prawdopodobnie będzie też reżyserem "dziesiątki".

*"Szybcy i wściekli 9" trafią do kin na całym świecie 22 maja 2020 r. Od debiutu w 2001 r. seria zarobiła w kinach prawie 6 mld dol. *

Obejrzyj zwiastun filmu "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw":

d122ymm

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d122ymm

d122ymm