Trwa ładowanie...
Aktualności

Takiej Julii Roberts jeszcze nie widzieliśmy

Share
Takiej Julii Roberts jeszcze nie widzieliśmy
d4ho2u9

W sieci pojawił się fragment najnowszej produkcji z udziałem Julii Roberts i Meryl Streep - "Sierpień w hrabstwie Osage" ("August: Osage County"). Roberts jeszcze nigdy nie była na ekranie aż tak wkurzona.

Kilka bardzo mocnych słów i tłuczenie talerzy - fragment wydał się Amerykanom tak ostry, że uznali, iż oglądać mogą go jedynie dorośli widzowie.

Przypomnijmy, że film powstał w oparciu o uhonorowaną nagrodą Pulitzera sztukę autorstwa Tracy'ego Lettsa, znaną w Polsce pod tytułem "Sierpień: Oklahoma". Dramat opowiada o dysfunkcyjnej rodzinie Westonów. Streep gra Violet Weston, uzależnioną od narkotyków matkę rodu, która po zaginięciu męża-alkoholika przejmuje dowodzenie nad bliskimi. Roberts wciela się w postać najstarszej córki Violet - Barbary Fordham, kobiety uwielbiającej rządzić innymi i borykającej się z kryzysem we własnym małżeństwie.

W filmie występują także Julianne Nicholson, Ewan McGregor, Benedict Cumberbatch, Margo Martindale, Chris Cooper, Abigail Breslin, Juliette Lewis, Dermot Mulroney i Sam Shepard. Za kamerą stanął John Wells.

Polska premiera produkcji zapowiedziana została na 24 stycznia.

d4ho2u9

Podziel się opinią

Share
d4ho2u9
d4ho2u9