Trwa ładowanie...
d2qffz2

Terminator Ocalenie

Najnowsze informacje
3.9
(327 głosów)
Oceń:
d2qffz2

W filmie „Terminator Ocalenie”, którego akcja rozgrywa się w post-apokaliptycznym roku 2018 występuje Christian Bale w roli Johna Connora, człowieka, którego przeznaczeniem jest poprowadzenie ruchu oporu skierowanego przeciwko Skynetowi i armii Terminatorów. Ale przyszłość, w którą wierzy Connor zostaje częściowo zmieniona na skutek pojawienia się Marcusa Wrighta (Sam Worthington), obcego, którego ostatnim wspomnieniem jest pobyt w celi śmierci.

To Connor musi dowiedzieć się, czy Marcus został przysłany z przyszłości czy jest uciekinierem z przeszłości. Podczas gdy Skynet przygotowuje się do ostatecznego starcia, Connor i Marcus wyruszają w podróż, która prowadzi ich do centrum operacyjnego Skynetu, w którym odkrywają przerażającą tajemnicę, jaka kryje się za możliwym unicestwieniem rodzaju ludzkiego.

Ostatnia część filmów z serii „Terminator”, „Terminator Ocalenie” została wyreżyserowana przez McG, na podstawie scenariusza Michaela Ferrisa i Johna Brancato. Film wyprodukowali - Moritz Borman, Derek Anderson, Victor Kubicek i Jeffrey Silver, a jego producentami wykonawczymi zostali Peter D. Graves, Bahman Naraghi, Mario F. Kassar, Andrew G. Vajna, Joel B. Michaels, Dan Lin oraz Jeanne Allgood.

W filmie występują - Anton Yelchin jako Kyle Reese, Bryce Dallas Howard w roli Kate Brewster, Moon Bloodgood jako Blair Williams, Helena Bonham Carter jako Serena Kogen, Common jako Barnes, i Jadagrace w roli Star.

„Terminator Salvation” wejdzie do kin w Polsce 5 czerwca maja 2009 roku.

Terminator Ocalenie
Tytuł oryginalny

Terminator Salvation: The Future Begins

Gatunek

akcji, dramat, sci-fi, thriller

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2009

Data światowej premiery

05.06.2009

Czas trwania

115 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qffz2
d2qffz2
d2qffz2