Trwa ładowanie...
Megafon.pl

Tilda Swinton uczy Doktora Strange'a

Zaprezentowano nowy trailer nachodzącej superprodukcji "Doktor Strange" ("Doctor Strange"). Sporo w nim scen ukazujących nadprzyrodzone umiejętności The Ancient One.

Share
Tilda Swinton uczy Doktora Strange'a
Źródło: Materiały prasowe
d2lcgfc

"Doktor Strange" jest adaptacją popularnego komiksu stworzonego przez Stana Lee i Steve'a Ditko. To historia neurochirurga (Benedict Cumberbatch)
, który po wypadku nie może dalej operować. Nadzieję na wyleczenie daje mu pewien tybetański mnich, The Ancient One, który pragnie zostać jego nauczycielem. W dalekich Himalajach doktor Strange nie tylko dochodzi do zdrowia, ale też poznaje tajniki czarnoksięstwa.

W przeznaczonym na azjatycki rynek zwiastunie widzimy głównego bohatera podczas wielu niezwykłych lekcji z The Ancient One (Tilda Swinton)
.

W obsadzie znaleźli się ponadto Chiwetel Ejiofor jako baron Mordo, Benedict Wong jako Wong, a także Rachel McAdams, Michael Stuhlbarg, Scott Adkins, Amy Landecker oraz Mads Mikkelsen.

Za kamerą obrazu stanął Scott Derrickson, a scenariusz napisał John Spaihts. Nad tekstem pracował też C. Robert Cargill.

Polska premiera planowana jest na 26 października.

d2lcgfc

Podziel się opinią

Share
d2lcgfc
d2lcgfc