Trwa ładowanie...
d1qshrc
Megafon.pl
Aktualności

To będzie godny następca "Narcos"? Kryminalny klan z Miami wkracza do gry

Twórca "Narcos", Chris Brancato, rozpocznie niedługo pracę na planie serialu "Las Reinas". Produkcja powstanie na zamówienie telewizji ABC. W jednej z ról pojawi się Sonia Braga.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z serialu "Narcos"
Kadr z serialu "Narcos" (Materiały prasowe)
d1qshrc

Główną bohaterką serialu będzie detektyw Sonya De La Reina, która musi zmierzyć się z własną przeszłością. Śledztwo, które prowadzi, zmusza ją do odnowienia dawno zerwanego kontaktu z rodziną, kryminalnym klanem z Miami. Policjantka wkracza na bardzo niebezpieczną ścieżkę pomiędzy obowiązkami, a lojalnością wobec krewnych. Kobieta na nowo musi odpowiedzieć sobie na pytania dotyczące swojej przyszłości.

Sonia Braga wcieli się w Gabriellę De La Reina, babkę Sonyi i głowę wartego miliony dolarów kryminalnego syndykatu z wpływami na całym świecie. Stworzyła go sama, po tragicznej śmierci męża. Przejęła jego mały interes i rozwinęła. Ma wszystko - poza miłością wnuczki.

Chris Brancato pracować ma jako showrunner nowego "Las Reinas". Odcinek pilotażowy wyreżyseruje Liz Friedlander. Jego scenariusz napisał Dean Georgaris ("Lara Croft: Tomb Raider")

d1qshrc

Wśród producentów serialu znajduje się Mark Gordon, którego firma stoi m.in. za "Quantico" i "Chirurgami".

Instagram.com
East News

ZOBACZ TAKŻE:

d1qshrc
d1qshrc

Podziel się opinią

Share

d1qshrc

d1qshrc