Trwa ładowanie...
ycipk-1tqv3h

Tom Cruise szykuje się do lotu. Zobacz plakat "Top Gun: Maverick"

Premiera kontynuacji kultowego "Top Gun" zbliża się wielkimi krokami. Tom Cruise i Val Kilmer powrócą do swoich ról po 34 latach, choć tym razem nie będą rywalizować w przestworzach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tom Cruise powrócił do roli "Mavericka" po ponad 30 latach
Tom Cruise powrócił do roli "Mavericka" po ponad 30 latach (Materiały prasowe)
ycipk-1tqv3h

Kultowego "Top Guna" z 1986 r. nie trzeba nikomu przedstawiać. Film o pilotach marynarki wojennej był przełomem w karierze młodego Toma Cruise'a i Vala Kilmera. Jednak na kontynuację produkcji fani musieli czekać aż 34 lata. Czas oczekiwania powoli dobiega końca, o czym przypomina zapowiedź nowego zwiastuna (16 grudnia) i plakat, który został wrzucony do sieci.

Tom Cruise powrócił do roli "Mavericka" po ponad 30 latach Materiały prasowe
Podziel się

Choć Tom Cruise znowu wcieli się w rolę Mavericka, to nie będzie to już ten sam bohater co kiedyś. Można to wyczytać z symbolicznego plakatu, na którym 57-letni aktor ubrany po cywilnemu spogląda w niebo na mknące myśliwce. Czyżby obserwował swoich następców? A może to wspomnienie przeszłości?

ycipk-1tqv3h

Pierwszy zwiastun "Top Gun: Maverick" pojawił się w sierpniu na San Diego Comic Con. Filimik nie zdradzał wielu szczegółów, ale sam aktor na spotkaniu z fanami uchylił rąbka tajemnicy odnośnie pracy na planie.

Obejrzyj pierwszy zwiastun "Top Gun: Maverick":

"Wszystko, co widzicie na ekranie, jest prawdziwe. Pracujemy z marynarką wojenną. Loty są prawdziwe, bo bardzo chciałem oddać atmosferę, która panuje w samolocie. (…) Ten film to list miłosny do lotnictwa" – komentuje Cruise.

ycipk-1tqv3h

W filmie "Top Gun: Maverick" Tom Cruise ponownie wciela się w postać kapitana Pete'a "Mavericka" Mitchella. Tym razem jest instruktorem lotnictwa, który pod swoje skrzydła przyjmuje młodego i niedoświadczonego Bradleya Bradshawa (Miles Teller) – syna Nicka "Goose'a" Bradshawa z pierwszej części serii.

W obsadzie pojawi się także Val Klimer, Ed Harris czy Monica Barbaro. W filmie zabrakło jednak miejsca dla Kelly McGillis, która w pierwszym "Top Gunie" grała ukochaną Cruise'a.

"Top Gun: Maverick" trafi do kin w czerwcu 2020 r.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku

Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1tqv3h

ycipk-1tqv3h
ycipk-1tqv3h