Trwa ładowanie...
03-04-2007 15:23

Tylko w WP! Polski zwiastun pełnometrażowych "Simpsonów"

Tylko w WP! Polski zwiastun pełnometrażowych "Simpsonów"Źródło: Fox Network
dj79cwa
dj79cwa

W ciągu 18 lat nieprzerwanej egzystencji w najlepszym czasie antenowym amerykańskiej telewizji, rodzinka „Simpsonów” zrobiła już niemalże wszystko. Mimo to, z prawie 400. odcinkami na karku, ten ekscentryczny klan wciąż ma dość pary, by bawić swoją olbrzymią publiczność, a nawet by wystąpić w kinowym filmie. Tak, to prawda. Simpsonowie trafią na duży ekran i to już tego lata. Ich fabuła jest pilnie strzeżona. Tylko u nas zobaczysz pierwszy polski zwiastun filmu, z którego dowiecie się co nieco na temat wakacyjnych planów Homera, Barta i całej reszty zwariowanej rodzinki.

„Simpsonowie” to animacja dla dorosłych opowiadająca o ekscentrycznej amerykańskiej rodzinie, która wyznaje niezwykle oryginalny styl życia. Serial, który stał się hitem na całym świecie, jest najdłużej wyświetlaną w godzinach największej oglądalności produkcją telewizyjną w Stanach.

Zgryźliwa animacja ma już na swoim koncie 23 statuetki Emmy i szereg innych wyróżnień. Jej początki sięgają roku 1989. W USA nadawany jest obecnie 18 sezon serialu.

Matt Groening, główny pomysłodawca cyklu zapewnia, iż film kinowy nie zakończy wersji telewizyjnej. Ojciec Simpsonów zapewnia, iż zamierza realizować swoje show tak długo, jak długo będzie ono bawiło odbiorców. Producent ma już plany na kolejny sezon, co gwarantuje, że kreskówkę będzie można oglądać przynajmniej do 2008 roku.

Do udziału w serialu wielokrotnie zapraszano gwiazdy filmu i muzyki. Do tej pory w "Simsponach" pojawili się między innymi Elton John, Britney Spears i Mel Gibson. Producentom odmówiła natomiast Nicole Kidman. Twórcy nie tracą jednak nadziei, że uda im się w końcu przekonać Australijkę do gościnnego występu.

Simsonowie w kinach od 27 lipca.

dj79cwa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dj79cwa