Trwa ładowanie...
19-02-2010 10:22

Tyszkiewicz pali elektroniczne papierosy

Share
Tyszkiewicz pali elektroniczne papierosyŹródło: Kapif.pl
d3aqy46

[

]( http://www.efakt.pl )
- Jestem nowoczesną kobietą i muszę wiedzieć, co jest teraz modne - mówi Faktowi *Beata Tyszkiewicz (70 l.).*

d3aqy46

W pogoni za nowinkami aktorka zdecydowała się na przełomową zmianę w życiu. Nie pali już zwykłych papierosów, tylko elektroniczne.

– Do palenia elektronicznych papierosów namówiła mnie Maria Czubaszek. Ponadto takie same pali Tomasz Karolak, więc ja też musiałam je sobie sprawić – tłumaczy nam jurorka „Tańca z gwiazdami”. Czym w ogóle jest elektroniczny papieros? Otóż jest to urządzenie, które ma zaspokoić głód nikotynowy, ale bez wprowadzania do organizmu tylu trujących substancji. Dodatkowo podczas palenia nie unosi się z niego śmierdzący dym a... para wodna.

Jednak używanie tego urządzenia też niesie ze sobą różne niebezpieczeństwa. Do papierosa trzeba włożyć specjalny wkład z dawką nikotyny. A pani Beata jako nowicjuszka nieco z tym przesadziła. – Za pierwszym razem trochę zawróciło mi się w głowie – opowiada aktorka. – Ale następnym razem włożę do papierosa słabszą dawkę. A można sobie wybrać na przykład papierosy o smaku truskawkowym!

Z nowym papierosem gwiazda wkroczyła ostatnio do telewizji. Ale nikt pani Beacie nie robił wyrzutów. – Teraz mogę palić dosłownie wszędzie: w samolocie, w telewizji, w ulubionej kawiarni. Nawet myślałam, by zapalić mojego papierosa podczas „Tańca z gwiazdami” i zaszokować Iwonkę Pavlović – mówi zadowolona gwiazda.

Choć Tyszkiewicz przerzuciła się na zdrowsze papierosy, to o całkowitym rzuceniu palenia nawet nie myśli. – Ja przecież palę dopiero od piętnastu lat! – broni się aktorka.

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

Tak się buja Koroniewska

d3aqy46

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3aqy46
d3aqy46