Trwa ładowanie...
14-09-2006 12:16

Uroczysta premiera 'S@motności w sieci'

Uroczysta premiera 'S@motności w sieci'
d29mjvw
d29mjvw

W miniony czwartek 7 września odbyła się w warszawskim kinie Relax uroczysta premiera gorąco wyczekiwanej S@motności w sieci. Prezentowaliśmy Wam już wywiady z gwiazdami filmu nagrane tego dnia. Dziś pokażemy towarzyszącą premierze otoczkę wraz z gwiazdami polskiego kina, których na premierze nie zabrakło.

15 września w kinach zagości filmowa adaptacja jednej z najgłośniejszych polskich książek ostatnich lat, S@motności w sieci. Głośniej nie dlatego że przewrotnej i trzymającej czytelnika w napięciu. Głośniej bo opowiadającej o problemach i uczuciach z którymi wszyscy się borykamy i które tkwią w każdym z nas. *Zobacz galerię zdjęć z tego uroczystego wieczoruZobacz galerię zdjęć z tego uroczystego wieczoru* Film na podstawie bestsellerowej powieści Janusza Leona Wiśniewskiego, opowiada o miłości w wirtualnym świecie i życiu współczesnego człowieka, który otoczony nowoczesną techniką, wciąż szuka prawdziwych emocji i wzruszeń. To historia o miłości, tej jednej, wymarzonej, która wzrusza do łez i nie pozwala pozostawać obojętnym.

Głównymi bohaterami filmuOna i Jakub. Andrzej Chyra wcieli się w Jakuba. Jako Ją zobaczymy Magdalenę Cielecką. Reżyserii filmu podjął się Witold Adamek. Autorami scenariusza są Witold Adamek oraz autor powieści, Janusz Leon Wiśniewski.

UROCZYSTA PREMIERA FILMU W RELACJI VIDEO WP Zdjęcie: Robert Mordal/Reporter.

d29mjvw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d29mjvw